Трое крымских татар из Крыма получили наивысшие баллы за ГИА-ВНО в Геническом районе

30 августа 2018 16:15
1194

В Геническом районе 8 учеников получили 10 наивысших оценок (12 баллов) по итогам государственной итоговой аттестации во время сдачи ВНО.

Трое из 8 школьников — жители Крыма, которые дистанционного обучались в Новоалексеевской школе №1, сообщает «Новый визит».

Лучший результат — у ученицы Новогригорьевской школы Кулик Анастасии, которая получила максимальный балл сразу по трем предметам — «Украинский язык и литература», «История Украины» и «Биология».

Трое крымских татар — Селимшаева Тамила, Курт-Асанов Эльдар и Урманов Эльдар — получили по 12 баллов за экзамены по украинскому языку и литературе, а также математике соответственно.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

17:45
Пандемія COVID-19 у Криму знищує залишки туризму — Reuters
Окупований Крим зіткнувся з однією з найсерйозніших загроз із моменту анексії — пандемія коронавірусу може спричинити зрив і без того невтішного туристичного сезону.
17:05
Медведчуку його поїздка до Путіна виллється у кримінальне провадження
Печерський райсуд Києва зобов'язав Офіс генерального прокурора внести відомості щодо вчинення представниками «Опозиційної платформи — За життя» (ОПЗЖ), зокрема і Віктором Медведчуком, державної зради через візит до Держдуми Росії у березні.
16:06
«Суддю» з Криму судитимуть в Україні за держзраду
Прокуратура Автономної Республіки Крим направила до суду обвинувальний акт стосовно «судді» «Київського районного суду» Сімферополя, яку звинувачують у державній зраді через те, що у 2014 році вона перейшла на бік окупантів.
15:25
Окупанти в Криму тимчасово закрили один із виїздів на трасу «Таврида»
У Білогірському районі окупованого Криму окупанти тимчасово закрили виїзд із селища Зуя на так звану федеральну трасу «Таврида».
14:50
Чубаров нагадав про четверту річницю насильницького викрадення Ервіна Ібрагімова
24 травня 2016 року в Криму окупанти викрали члена виконавчого комітету Всесвітнього конгресу кримських татар Ервіна Ібрагімова. Вже чотири роки про його долю нічого не відомо.
13:59
МОЗ: Вісім областей в Україні не готові до пом’якшення карантину
Станом на 25 травня вісім областей України не готові до другого етапу пом'якшення карантинних обмежень.
13:29
«Мрія» доставила до Канади китайський вантаж для боротьби з COVID-19
Найбільший у світі український транспортний літак Ан-225 «Мрія» доставив із Китаю до Канади партію медичних засобів для боротьби з COVID-19.