Сейчас в эфире
11:45
Ecdatlar sesi / Музичний проект

В ООН россиянам запретили произносить слово «Крым»

26 сентября 2018 18:49
659

Представители секретариата 39-й сессии Совета по правам человека ООН пытались не допустить употребления в докладах российских правозащитников слова «Крым».

Об этом написали primechaniya.

По словам «руководителя рабочей группы» Александра Молохова, «кто-то пытался править тексты докладов», представленные заранее. После чего завязалась переписка между россиянами и секретариатом Совета по правам человека ООН.

«В ней говорилось о том, что мы не имеем права в своем докладе вообще употреблять слово «Крым». Только автономная республика Крым и через запятую — Украина», — рассказал он.

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:07
Місія США в ОБСЄ закликала РФ повернути Крим Україні
Місія США в ОБСЄ закликала Росію «припинити фарс», повернути окупований Крим Україні та вивести війська зі сходу країни.
11:34
В Україні за добу на COVID-19 захворіли 340 осіб
За минулу добу в Україні виявлено 340 нових випадків COVID-19. Загальна кількість інфікованих в країні перевищила 24 тисячі.
10:59
Окупанти в Криму розказали, коли відкриють санаторії та готелі
«Влада» окупованого Криму повідомила, що з 15 червня розпочнеться поетапне відновлення роботи об'єктів санаторно-курортного комплексу на території півострова.
10:30
Кількість хворих на COVID-19 у Криму наближається до 550
В окупованому Криму за минулу добу ще у двох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 548 осіб (387 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
29 мая
14:49
З архіву ООН видалили відео виступу колаборантів з Криму
З архіву ООН за ініціативи делегацій США та Великобританії видалили відео виступу колаборантів з окупованого Криму, які брали участь у нещодавній неформальній конференції Радбезу.
13:54
В ЗСУ повідомили про 23 нових хворих на COVID-19
У Збройних силах України за минулу добу підтвердили 23 нові випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість активних хворих у ЗСУ зросла до 90.
13:09
Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців ООН
Президент України Володимир Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців Організації Об'єднаних Націй.