Суд в Ростове продлил арест фигурантов «бахчисарайского дела Хизб ут-Тахрир»

09 октября 2018 20:49
733

Северо-Кавказский окружной военный суд Ростова-на-Дону в РФ во вторник, 9 октября, на три месяца продлил срок ареста четырех фигурантов «бахчисарайского дела Хизб ут-Тахрир».

Как сообщает «Крымская солидарность», крымские татары Зеври Абсеитов, Ремзи Меметов, Рустем Абильтаров и Энвер Мамутов останутся под стражей до 11 января. Кроме того, на сегодняшнем заседание сторона обвинения продолжила представлять свои «доказательства».

Напомним, ранее адвокат Эмиль Курбединов сообщил, что через несколько заседаний к представлению своих доводов по «бахчисарайскому делу Хизб ут-Тахрир» приступит сторона защиты. По словам адвоката Сергея Легостова, на этой неделе также планируется допрос экспертов защитниками политзаключенных. Следующее заседание по «бахчисарайскому делу Хизб ут-Тахрир» запланировано на 10 октября.

Как сообщал ATR, в мае фигурантов «бахчисарайского дела Хизб ут-Тахрир» Зеври Абсеитова, Ремзи Меметова, Рустема Абильтарова и Энвера Мамутова этапировали из оккупированного Крыма в Ростов-на-Дону.

Напомним, 12 мая 2016 года в Бахчисарае российские силовики провели серию обысков в домах мусульман, а также в местном кафе. В результате были задержаны четверо крымских татар: Зеври Абсеитов, Ремзи Меметов, Рустем Абильтаров и Энвер Мамутов. Они были задержаны сотрудниками ФСБ по подозрению в участии в организации «Хизб ут-Тахрир».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11 августа
23:23
ЄС попереджає про можливість санкцій проти Білорусі
Європейський союз вивчає можливість введення санкцій відносно відповідальних за насильство на акціях у Билорусі.
15:52
Україна не визнає російські документи, видані у Криму, навіть після деокупації — прокурор АРК
Прокурор АР Крим Ігор Поночовний стверджує, що навіть після деокупації Криму Україна не визнає документів, виданих російською владою на анексованому півострові.
15:22
Кольченко отримав 40 годин виправних робіт за акцію на підтримку білорусів
Екс-політв’язню з окупованого Криму Олександру Кольченку, якого напередодні затримали під час акції на підтримку білорусів у Києві, присудили 40 годин виправних робіт.
14:55
Тихановська у новому відеозверненні закликала білорусів не виходити на протести
Опозиційний кандидат в президенти Білорусі Світлана Тихановська, яка покинула територію країни через тиск з боку влади, записала друге відео, на якому закликала білорусів «не виходити на площі» з протестами, щоб «уникнути насильства».
14:15
У Білорусі тисячі людей страйкують на підприємствах
11 січня у Білорусі робітники кількох заводів приєдналися до масштабного страйку, оголошеного через фальсифікації на президентських виборах.
13:43
Ще 5 осіб захворіли на COVID-19 у Севастополі
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 5 нових випадків коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 1948 осіб (1557 — у Криму, 391 — у Севастополі).
12:53
Генсек ООН закликав владу Білорусі «проявляти стриманість»
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш закликав владу Білорусі поважати право громадян на мирний протест і поводитися «максимально стримано».