ЕС утвердил новый режим санкций за химатаки

15 октября 2018 12:08
684

Совет ЕС утвердил новый режим санкций за использование и распространение химического оружия.

Теперь ЕС сможет вводить санкции против лиц и организаций, которые причастны к разработке и использованию химоружия где угодно, независимо от их национальности и местонахождения, говорится в сообщении Совета ЕС.

Ограничительные меры включают в себя запрет на поездки в ЕС, замораживание активов для физических лиц и замораживание активов для субъектов хозяйствования. Кроме этого, лицам и организациям ЕС будет запрещено предоставлять средства субъектам, находящимся под санкциями.

Ранее сообщалось, что новый правовой режим поможет предотвратить повторное использование химоружия со стороны России и Сирии и позволит ЕС быстрее вводить санкции против конкретных лиц в любой точке мира, замораживая их активы и запрещая им въезд в ЕС.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

08 августа
11:55
важно У Криму померла мати Різи Шевкієва
В окупованому Криму 7 липня на 92-му році життя померла мати члена Меджлісу кримськотатарського народу Різи Шевкієва Веляде Джаферова. Дженазе (похорон) відбудеться сьогодні, 8 липня, о 15:30 у сімферопольському мікрорайоні Мар'їно.
05 августа
16:49
Меджліс висловив співчуття родинам жертв вибуху в Бейруті
У представницькому органі кримськотатарського народу висловили співчуття родинам жертв та постраждалих унаслідок вибуху в Бейруті.
16:05
Чубаров записав відеозвернення до призначеного окупантами у його «справі» адвоката
Голова Меджлісу кримськотатарського народу записав відеозвернення до адвоката Олександра Осокіна, якого окупанти у Криму призначили, аби той представляв інтереси Рефата Чубарова на «суді».
15:23
Вибух у Бейруті: кількість жертв зростає
Ліванська влада заявляє, що за останніми даними, кількість жертв вибуху у Бейруті досягла позначки у 100 осіб, понад 4 тисяч — зазнали поранень.
14:25
У Севастополі помер 78-річний чоловік з COVID-19
В окупованому Севастополі помер ще один пацієнт з підтвердженим COVID-19. За останню добу у місті не виявили жодного нового випадку коронавірусної інфекції.
13:36
важно У Криму помер 95-річний Ільяс Джалілов
У Криму 5 серпня стало відомо про смерть 95-річного кримськотатарського активіста Ільяса Джалілова.
12:55
Причиною вибуху в Бейруті стала селітра з судна, що належить росіянину — ЗМІ
Аміачну селітру (нітрат амонію), яка вибухнула 4 серпня під час зварювальних робіт в Бейруті, у 2014 році конфіскували з судна під назвою Rhosus, яке належить російському підприємцю, уродженцю Хабаровська Ігорю Гречушкіну.