В ЕС с 2021 года планируют запретить одноразовую посуду

25 октября 2018 08:10
555

Европарламент поддержал проект решения о запрете с 2021 года использования в странах Евросоюза некоторых изделий из пластика, включая одноразовую посуду.

Об этом сообщает DW.

Еврокомиссия предложила ввести запрет использования, среди прочего, ватных тампонов, ватных палочек и столовых приборов, пластмассовых кофейных смесителей, ложечек и креплений для воздушных шариков. Согласно плану, эти предметы будут запрещены в Европейском Союзе с 2021 года. Другие пластиковые изделия, например, бутылки для напитков, одноразовые коробки для бургеров, пищевые контейнеры для фруктов, овощей, десертов или мороженого, необходимо будет собирать отдельно и перерабатывать в объеме 90% до 2025 года.

Также Европарламент одобрил предложение ЕК обязать производителей пластиковых рыболовных снастей покрывать затраты на сбор мусора в портах, а производителей гигиенических прокладок, влажных салфеток и воздушных шариков — указывать на этикетке срок разложения продукта.

Далее эту законодательную инициативу должны рассмотреть страны-члены ЕС.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

05 августа
16:49
Меджліс висловив співчуття родинам жертв вибуху в Бейруті
У представницькому органі кримськотатарського народу висловили співчуття родинам жертв та постраждалих унаслідок вибуху в Бейруті.
16:05
Чубаров записав відеозвернення до призначеного окупантами у його «справі» адвоката
Голова Меджлісу кримськотатарського народу записав відеозвернення до адвоката Олександра Осокіна, якого окупанти у Криму призначили, аби той представляв інтереси Рефата Чубарова на «суді».
15:23
Вибух у Бейруті: кількість жертв зростає
Ліванська влада заявляє, що за останніми даними, кількість жертв вибуху у Бейруті досягла позначки у 100 осіб, понад 4 тисяч — зазнали поранень.
14:25
У Севастополі помер 78-річний чоловік з COVID-19
В окупованому Севастополі помер ще один пацієнт з підтвердженим COVID-19. За останню добу у місті не виявили жодного нового випадку коронавірусної інфекції.
13:36
важно У Криму помер 95-річний Ільяс Джалілов
У Криму 5 серпня стало відомо про смерть 95-річного кримськотатарського активіста Ільяса Джалілова.
12:55
Причиною вибуху в Бейруті стала селітра з судна, що належить росіянину — ЗМІ
Аміачну селітру (нітрат амонію), яка вибухнула 4 серпня під час зварювальних робіт в Бейруті, у 2014 році конфіскували з судна під назвою Rhosus, яке належить російському підприємцю, уродженцю Хабаровська Ігорю Гречушкіну.
12:25
Окупанти знищують українську православну громаду в Криму — представництво президента в АРК
Постійне представництво президента України в АР Крим засудило відмову Верховного суду РФ переглянути рішення окупаційних «судів» Криму щодо виселення української православної громади з головного храму ПЦУ у Сімферополі.