Оккупанты превратят гимназию в Керчи в военный музей

08 ноября 2018 13:50
644

Здание школы-гимназии №2 имени Короленко в оккупированной Керчи после реставрации станет военным музеем истории города.

Об этом на своей странице в Facebook написал «глава администрации» Керчи Сергей Бороздин.

«Здание бывшей гимназии им. В. Г. Короленко будет перепрофилировано. После реставрации объект культурного наследия однозначно будет приспособлен под музей военной истории», — сообщил Бороздин.

По его словам, на данный момент здание находится на балансе города. 22 октября «Комитетом конкурентной политики» были проведены торги.

«С победителем был заключен контракт на разработку проекта реставрации керченского памятника архитектуры. Главным распорядителем бюджетных средств и заказчиком данных работ выступил Комитет культурного наследия. Проект реставрации с учетом заключения Главгосэкспертизы должен быть готов в конце июля 2019 года», — добавил Бороздин.

О намерении оккупантов превратить здание в военный музей местные СМИ говорили еще в 2017 году. Тогда же школа-гимназия №2, расположенная в нем, была закрыта на реконструкцию. «Власти» обещали построить для детей новую.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11 августа
23:23
ЄС попереджає про можливість санкцій проти Білорусі
Європейський союз вивчає можливість введення санкцій відносно відповідальних за насильство на акціях у Билорусі.
15:52
Україна не визнає російські документи, видані у Криму, навіть після деокупації — прокурор АРК
Прокурор АР Крим Ігор Поночовний стверджує, що навіть після деокупації Криму Україна не визнає документів, виданих російською владою на анексованому півострові.
15:22
Кольченко отримав 40 годин виправних робіт за акцію на підтримку білорусів
Екс-політв’язню з окупованого Криму Олександру Кольченку, якого напередодні затримали під час акції на підтримку білорусів у Києві, присудили 40 годин виправних робіт.
14:55
Тихановська у новому відеозверненні закликала білорусів не виходити на протести
Опозиційний кандидат в президенти Білорусі Світлана Тихановська, яка покинула територію країни через тиск з боку влади, записала друге відео, на якому закликала білорусів «не виходити на площі» з протестами, щоб «уникнути насильства».
14:15
У Білорусі тисячі людей страйкують на підприємствах
11 січня у Білорусі робітники кількох заводів приєдналися до масштабного страйку, оголошеного через фальсифікації на президентських виборах.
13:43
Ще 5 осіб захворіли на COVID-19 у Севастополі
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 5 нових випадків коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 1948 осіб (1557 — у Криму, 391 — у Севастополі).
12:53
Генсек ООН закликав владу Білорусі «проявляти стриманість»
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш закликав владу Білорусі поважати право громадян на мирний протест і поводитися «максимально стримано».