СБУ задержала пулеметчика «ДНР»

04 января 2019 12:29
675

Сотрудники военной контрразведки СБУ совместно с военнослужащими задержали на линии разграничения в районе проведения операции Объединенных сил боевика «ДНР».

Об этом говорится в сообщении СБУ от 4 января.

Оперативники спецслужбы установили, что уроженец Горловки присоединился к незаконным вооруженным формированиям террористов в сентябре 2014 года.

«Там он был пулеметчиком так называемой «народной милиции» и участвовал в боевых действиях против сил антитеррористической операции. В феврале 2015 года руководители группировки назначили злоумышленника оператором противотанковой управляемой ракеты ПТУР», — говорят в СБУ.

В спецслужбе отмечают, что обучение по огневой подготовке участников незаконных вооруженных формирований осуществляли кадровые военные РФ.

По данным СБУ, в 2018 году злоумышленника вернули на «должность» пулеметчика одного из подразделений террористов.

В рамках зарегистрированного следователями СБУ уголовного производства по ч. 1 ст. 258-3 Уголовного кодекса Украины продолжаются неотложные следственно-оперативные действия.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

05 августа
16:49
Меджліс висловив співчуття родинам жертв вибуху в Бейруті
У представницькому органі кримськотатарського народу висловили співчуття родинам жертв та постраждалих унаслідок вибуху в Бейруті.
16:05
Чубаров записав відеозвернення до призначеного окупантами у його «справі» адвоката
Голова Меджлісу кримськотатарського народу записав відеозвернення до адвоката Олександра Осокіна, якого окупанти у Криму призначили, аби той представляв інтереси Рефата Чубарова на «суді».
15:23
Вибух у Бейруті: кількість жертв зростає
Ліванська влада заявляє, що за останніми даними, кількість жертв вибуху у Бейруті досягла позначки у 100 осіб, понад 4 тисяч — зазнали поранень.
14:25
У Севастополі помер 78-річний чоловік з COVID-19
В окупованому Севастополі помер ще один пацієнт з підтвердженим COVID-19. За останню добу у місті не виявили жодного нового випадку коронавірусної інфекції.
13:36
важно У Криму помер 95-річний Ільяс Джалілов
У Криму 5 серпня стало відомо про смерть 95-річного кримськотатарського активіста Ільяса Джалілова.
12:55
Причиною вибуху в Бейруті стала селітра з судна, що належить росіянину — ЗМІ
Аміачну селітру (нітрат амонію), яка вибухнула 4 серпня під час зварювальних робіт в Бейруті, у 2014 році конфіскували з судна під назвою Rhosus, яке належить російському підприємцю, уродженцю Хабаровська Ігорю Гречушкіну.
12:25
Окупанти знищують українську православну громаду в Криму — представництво президента в АРК
Постійне представництво президента України в АР Крим засудило відмову Верховного суду РФ переглянути рішення окупаційних «судів» Криму щодо виселення української православної громади з головного храму ПЦУ у Сімферополі.