«Суд» в Крыму рассмотрит апелляцию по «делу» анархиста Каракашева

04 января 2019 18:32
1038

В «Верховном суде» Крыма 10 января 2018 года пройдет заседание, на котором будет рассмотрена апелляционная жалоба по «делу» крымского анархиста Евгения Каракашева, которого оккупанты обвиняют в распространении «экстремистских высказываний» в социальных сетях.

Об этом сообщает «Крымская правозащитная группа».

Так, адвокат Каракашева Алексей Ладин подал жалобу на решение «Евпаторийского городского суда», который ограничил сроки ознакомление с материалами «дела».

Адвокат Алексей Ладин добавил, что «уголовное дело» против Каракашева включает в себя около семи томов. Политзаключенному уже вручили «обвинительное заключение», а «дело» отправили в Северо-Кавказский окружной военный суд РФ.

Напомним, 1 февраля 2018 года в Евпатории сотрудники крымского управления Следственного комитета России задержали левого анархиста Евгения Каракашева по подозрению в «распространении экстремистских высказываний» в социальных сетях.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

06 июля
17:31
Адвокати фігурантів бахчисарайської «справи про тероризм» підготували понад 50 свідків захисту
У Південному окружному військовому суді у Ростові-на-Дону триває судовий процес над фігурантами «справи про так званий тероризм» (друга бахчисарайська група). Адвокати підготували понад 50 свідків з боку захисту.
16:53
В РФ за «шпигунство» заарештували українського екс-футболіста
У Москві за звинуваченням у «шпигунстві на користь України» заарештували колишнього українського футболіста 53-річного Василя Василенка.
16:25
РФ продовжує переслідувати кримських татар та українців у Криму — місія США при ОБСЄ
Виконуюча обов’язки політичного радника місії США при ОБСЄ Лейн Дарнелл Баль розповіла про триваючі репресії Росії проти кримських татар та українців в окупованому Криму.
15:25
Аномальна спека у Криму протримається до середи
Синоптики в окупованому Криму наступні два дні обіцяють аномальну спеку до 38°C на півострові.
14:30
Фігуранти ялтинської «справи про тероризм» відмовились голосувати за зміни до Конституції РФ
Фігуранти «справи про так званий тероризм» (ялтинська група) відмовилися брати участь у голосуванні за зміни до Конституції РФ.
14:15
Колишній чоловік «екс-прокурора» Криму Поклонської балотуватиметься у «губернатори» Севастополя
Екс-чоловік депутата Держдуми РФ, «екс-прокурора» Криму Наталії Поклонської Іван Соловйов має намір брати участь у виборах губернатора Севастополя.
13:55
У Севастополі — чотири нових випадки СOVID-19
В окупованому Севастополі за останню добу виявили чотири нових випадки коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові досягла 1010 осіб (761 — у Криму, 249 — у Севастополі). Відомо, що усього 36 пацієнтів з COVID-19 на півострові померли (31 — у Криму, 5 — у Севастополі).