Сейчас в эфире
12:10
Altın devir / Золота епоха

Кремль наработал огромный арсенал средств вмешательства в выборы — Порошенко

15 января 2019 18:14
651

Кремль наработал огромный арсенал средств вмешательства в выборы, но Украина проведет президентские выборы 2019 года по всем демократическим стандартам и не сойдет с выбранного пути.

Об этом заявил президент Петр Порошенко на встрече с представителями бизнеса и общественности Киверцовского района Волынской области, передает Укринформ.

«Кремль наработал огромный арсенал средств вмешательства в выборы. От его вмешательства не защищены даже зрелые и опытные демократии — Соединенные Штаты, страны Европейского Союза. А нам с вами придется принять этот вызов в очень непростых условиях. Но если мы смогли в условиях войны провести признанные всем миром президентские выборы 2014 года, я убежден, что у нас получится провести их и в 2019 году. И я убежден, что мы вместе точно не допустим, чтобы нас развернули назад с выбранного пути», — сказал Порошенко.

Он также отметил, что вступление Украины в Европейский Союз и НАТО в обозримой перспективе вполне реально.

Как известно, 31 декабря 2018 года в Украине стартовала президентская предвыборная кампания. Очередные выборы президента Украины пройдут 31 марта 2019 года. Регистрация кандидатов длится до 8 февраля включительно. По состоянию на 8 января, Центральная избирательная комиссия зарегистрировала пятерых кандидатов на пост президента Украины.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:45
Окупанти проводять ранні обшуки, щоб люди не фіксували їхні порушення — адвокат
Адвокат Ліля Гемеджі вважає, що окупаційні силовики проводять обшуки у будинках кримських татар здебільшого перед світанком, щоб люди, які активно збираються на підтримку корінного народу Криму, не фіксували порушення прав людини на місці проведення «слідчих дій».
11:48
Облава у Криму: стали відомі деталі затримання сліпого мусульманина Сізікова
У ході масових ранкових обшуків в Криму у селі Севастянівка Бахчисарайського району співробітники ФСБ затримали російського мусульманина, інваліда першої групи Олександра Сізікова разом з дружиною.
10:30
Кримських татар у Криму намагаються видати за терористів — Джеппар
Перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джеппар заявила, що російські силовики в окупованому Криму намагаються видати кримських татар за терористів.
10:09
Облава у Криму: жінка Бактемірова розповіла, як окупанти підкинули їм книгу
Жінка затриманого у Криму 7 липня мусульманина Вадима Бектемірова розповіла, що окупаційні силовики під час обшуку в їхньому будинку підкинули до дитячих іграшок книгу.
08:46
важно Облава у Криму: окупанти після обшуків затримали групу кримських татар
Вранці 7 липня окупанти у Криму за кількома адресами провели обшуки у будинках кримських татар та етнічних російських мусульман. Наразі відомо, що шістьох осіб після «слідчих дій» забрали до «управління» ФСБ у Сімферополі.
06 июля
17:31
Адвокати фігурантів бахчисарайської «справи про тероризм» підготували понад 50 свідків захисту
У Південному окружному військовому суді у Ростові-на-Дону триває судовий процес над фігурантами «справи про так званий тероризм» (друга бахчисарайська група). Адвокати підготували понад 50 свідків з боку захисту.
16:53
В РФ за «шпигунство» заарештували українського екс-футболіста
У Москві за звинуваченням у «шпигунстві на користь України» заарештували колишнього українського футболіста 53-річного Василя Василенка.