Сейчас в эфире
13:30
Bugün / Сьогодні (повтор)

Сегодня в ПАСЕ обсудят агрессию РФ против Украины

21 января 2019 10:08
641

Сегодня в Страсбурге начинается зимняя сессия Парламентской ассамблеи Совета Европы, на которой запланировано обсуждение ситуации вокруг российской агрессии против Украины.

фото УНИАН

фото УНИАН

Как говорится в повестке дня, в первый день работы зимней сессии пройдет неотложная дискуссия под названием «Открытая российская агрессия против Украины: срыв мирного процесса и угроза европейской безопасности».

Другая неотложная дискуссия — «Ухудшение состояния оппозиции в Турции: что делать для защиты своих основных прав в стране, являющейся членом Совета Европы?»

Кроме этого, сегодня выберут президента и вице-президента Ассамблеи и утвердят членов комитетов.

Дополнительно ПАСЕ рассмотрит прошедшие президентские выборы в Грузии и парламентские выборы в Армении.

17 января Госдума РФ сообщила, что не будет направлять свою делегацию для участия в зимней сессии Парламентской ассамблеи Совета Европы из-за «лишения российской стороны права голоса».

Как сообщал ATR, делегация РФ до сих пор находится под санкциями ПАСЕ, которые были наложены на нее в апреле 2014 года из-за аннексии Крыма. Тогда российских депутатов лишили права голоса при принятии решений ассамблеи, а также права быть представленными в ее руководящих органах. В знак протеста российские депутаты отказались приезжать на сессии ассамблеи, а в 2017 году РФ решила заморозить взносы в бюджет Совета Европы.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

14:59
Очільник Мінреінтеграції заявив про необхідність перегляду Мінських угод
Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що Мінські угоди багато в чому вже не актуальні, тому їх варто переглянути.
14:42
«Суд» у Криму розгляне апеляцію на оголошення у розшук Едема Бекірова
У понеділок, 13 липня, «Верховний суд» Криму розгляне апеляцію захисту на постанову «Центрального райсуду» Сімферополя щодо оголошення у розшук екс-політв'язня Едема Бекірова.
14:24
У Чорному морі кораблі НАТО готуються до навчань
Середземноморська військово-морська група НАТО взяла курс на північно-західну акваторію Чорного моря, де невдовзі відбудуться багатонаціональні навчання Sea Breeze.
13:50
Плануємо відновити повноцінне пасажирське сполучення у серпні — «Укрзалізниця»
У разі покращення епідемічної ситуації «Укрзалізниця» планує в серпні повноцінно відновити залізничне сполучення.
13:09
важно Кримських татар та українців закликають допомогти дітям політв’язнів з Криму
Радниця українського омбудсмена, донька екс-політв’язня Едема Бекірова Елеонора Бекірова та відома кримськотатарська журналістка Ліля Буджурова закликають усіх небайдужих допомогти дітям політв’язнів з Криму, кількість яких після останньої облави ФСБ на кримських татар зросла до 185.
12:25
В Україні можуть спростити режим пропуску для пенсіонерів на адмінмежі з Кримом
В Україні можуть запровадити спрощену процедуру перетинання КПВВ на адмінмежі з Кримом та лінії розмежування на Донбасі для найбільш уразливих категорій населення, зокрема — пенсіонерів.
11:40
«Справа» Джемілєва: Полозов вимагає від окупантів документ про заборону на в'їзд лідерові в РФ
Адвокат лідера кримськотатарського народу, народного депутата України Мустафи Джемілєва Микола Полозов у «суді» в Криму клопотав про витребування документа про заборону на в'їзд на територію РФ Джемілєву, який ФСБ винесла у квітні 2014 року.