Климкин и Болтон обсудили выборы в Украине

07 февраля 2019 09:15
561

Советник президента США Дональда Трампа по вопросам национальной безопасности Джон Болтон обсудил с министром иностранных дел Украины Павлом Климкиным предстоящие выборы в Украине.

Об этом Джон Болтон написал у себя в Twitter.

«Состоялась плодотворная встреча с министром иностранных дел Украины, в ходе которой мы обсудили вопросы региональной безопасности, вмешательства России и ожидания от свободных и справедливых выборов. Подтвердили нашу взаимную приверженность работе на то, чтобы Украина была процветающей, целостной, свободной и мирной», — написал советник Трампа.

Напомним, в Украине 4 февраля завершился прием документов кандидатов в президенты. Всего 90 человек подали заявления в Центральную избирательную комиссию на участие в выборах президента Украины 2019 года. По состоянию на 6 февраля ЦИК зарегистрировала 37 кандидатов в президенты.

Как известно, 31 декабря 2018 года в Украине стартовала президентская предвыборная кампания. Очередные выборы президента Украины пройдут 31 марта 2019 года. Регистрация кандидатов длится до 8 февраля включительно.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

03 августа
16:53
Джамала 28 серпня дасть концерт у Києві
Українська співачка кримськотатарського походження Джамала 28 серпня — наступного дня після її 37-го дня народження — дасть концерт у Ботанічному саду ім. Гришка у Києві.
15:59
Захоплення банку у Києві: поліція затримала «терориста»
Українські правоохоронці повідомляють про затримання Сухроба Карімова, який 3 серпня захопив приміщення банку в центрі Києва і погрожував вибухівкою.
15:31
Сьогодні — день народження політв’язня Ескендера Сулейманова
3 серпня фігуранту «справи про так званий тероризм» (друга сімферопольська група) Ескендеру Сулейманову виповнюється 47 років.
14:36
У Києві чоловік захопив банк, погрожує підірвати бомбу
3 серпня у центрі Києва до відділення одного з банків зайшов чоловік і заявив, що у нього в рюкзаку бомба.
13:57
Російський «куратор» Криму приїхав відпочивати на півострів
«Куратор» Криму, заступник голови уряду РФ Марат Хуснуллін, який минулого тижня приїхав на окупований півострів з робочою поїздкою, вирішив залишитися там ще на тиждень.
13:11
У Севастополі виявили два нових випадки COVID-19
В окупованому Севастополі за останню добу виявили два нових випадки коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 1659 осіб (1305 — у Криму, 354 — у Севастополі).
12:33
«Мер» Ялти заявив, що туристи, на яких напав на пляжі козак, винні самі
«Мер» окупованої Ялти заявив, що туристи, на яких на місцевому пляжі напав козак, самі винні у конфлікті, бо нібито «поводилися нахабно і грубо».