Эскендер Бариев обжалует объявление его в международный розыск

13 февраля 2019 13:49
803

Глава правления Крымскотатарского ресурсного центра, члена Меджлиса крымскотатарского народа Эскендер Бариев считает решение оккупационной власти в Крыму о заочном аресте, а также объявление его в международный розыск, преследованием за активную позицию.

Фото: LB.ua

Фото: LB.ua

Об этом он сообщил в комментарии ATR. 

«Ни я, ни мои близкие не знали о решении. Я считаю это преследованием за мою активную позицию, за защиту прав крымско-татарского народа, за позицию в восстановлении территориальной целостности Украины», — сказал он. 

По его словам, он намерен защищать свои права. 

«Я буду подавать кассационную жалобу и в так называемый «Верховный суд», и в международные суды. Буду проводить публичные акции, чтобы оповестить о продолжающемся произволе оккупационной власти в Крыму», — добавил он. 

Напомним, Эскендера Бариева оккупационные власти Крыма объявили в международный розыск. Его заочно арестовали на 2 месяца по «уголовному делу» по ч. 2 ст. 280.1 УК РФ (Публичные призывы к осуществлению действий, направленных на нарушение территориальной целостности Российской Федерации, совершенные с использованием средств массовой информации). 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

29 мая
14:49
З архіву ООН видалили відео виступу колаборантів з Криму
З архіву ООН за ініціативи делегацій США та Великобританії видалили відео виступу колаборантів з окупованого Криму, які брали участь у нещодавній неформальній конференції Радбезу.
13:54
В ЗСУ повідомили про 23 нових хворих на COVID-19
У Збройних силах України за минулу добу підтвердили 23 нові випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість активних хворих у ЗСУ зросла до 90.
13:09
Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців ООН
Президент України Володимир Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців Організації Об'єднаних Націй.
12:28
Стрілянина у Броварах: 3 поранених, 20 затриманих
Вранці 29 травня внаслідок стрілянини у Броварах на Київщині троє чоловіків дістали поранень, поліція затримала 20 учасників розбірок.
11:52
МОЗ не рекомендує українцям старше 60 років виходити на роботу
Міністерство охорони здоров’я не рекомендує особам віком від 60 років виходити на роботу, крім працівників критичної інфраструктури і органів влади.
11:15
У Криму зафіксовані 8 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за минулу добу ще у вісьмох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 530 осіб (369 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
10:39
В Україні за добу вилікувалася рекордна кількість інфікованих COVID-19
За минулу добу в Україні від коронавірусу одужала рекордна кількість осіб — 495, виявлено 429 нових випадків COVID-19. Загальна кількість іннфікованих в країні досягла 22 тис. 811.