Задача для Путина сегодня — любой ценой раскалывать Европу — Береза

18 февраля 2019 23:06
660

Сильная Европа опасная для российского президента Владимира Путина. Поэтому сегодня его главная задача — расколоть ее любой ценой.

Об этом заявил депутат Верховной Рады, представитель украинской делегации в ПАСЕ Борислав Береза в программе «PRIME:Муждабаєв» на телеканале ATR. 

«Сильная объединенная Европа опасна для Путина, так же, как и сильные Соединенные Штаты. Поэтому на сегодняшний день задача для Путина — это любой ценой раскалывать Европу и выстраивать свою сетку эмиссаров внутри европейской свободы», — сказал он. 

Также нардеп отметил, что многие члены Парламентской Ассамблеи Совета Европы «имеют пророссийские настрои». 

«Мы же видим, когда в парламенте тех или иных стран звучит абсолютно пророссийская риторика. Но мы видим это и в Парламентской Ассамблеи. В последний раз я слышал, как представители Словакии заявляли вещи, которые на голову не налезут. Я слышал слово в слово то, что может сказать Киселев, Соловьев и даже Скабеева. И это произносит депутат парламента европейской страны. Я слышал, как такую риторику используют представители Германии. Это и Андрей Гунько, который социалист крайне левый», — поделился Береза. 

По мнению депутата, на данный момент у Украины есть два союзника — Великобритания после инцидента в Солсбери и Соединенные Штаты. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

05 июня
17:15
У Києві за добу зафіксували рекордну кількість смертей від COVID-19
За минулу добу у Києві зафіксували рекордні чотири летальні випадки від коронавірусу. Загалом кількість інфікованих осіб у столиці перевищила 3 тис. 200.
16:45
Нарімана Мемедемінова етапували у колонію-поселення
Кримськотатарського політв'язня, громадського журналіста з Криму Нарімана Мемедемінова, якого раніше засудили в РФ до 2 років і 6 місяців ув'язнення за сфабрикованими звинуваченнями, етапували у колонію для відбування покарання.
16:06
Прокуратура АРК готує дані щодо переслідувань журналістів у Криму для суду в Гаазі
Прокуратура Автономної Республіки Крим спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини готує чергове повідомлення до Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду, в якому розкриють факти переслідування журналістів в окупованому Криму.
15:31
ЄС продовжив заборону на в'їзд для іноземців після 15 червня
Країни Європейського Союзу вирішили продовжити обмеження після 15 червня на в'їзд громадян третіх країн, зокрема й українців.
14:51
Ще 2 випадки COVID-19 підтвердили у Севастополі
В окупованому Севастополі за останню добу підтвердили два нових випадки коронавірусу, загальна кількість хворих в Криму, за офіційними даними «влади», досягла 586 осіб (413 — у Криму, 173 — у Севастополі). 16 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
14:23
В Україні з 10 червня зможуть запрацювати готелі й санаторії
З наступної середи, 10 червня, у тих областях України, де буде позитивна епідемічна ситуація, зможуть відкритися готелі та санаторії.
13:43
МОЗ: Масковий режим в Україні поки не скасовуватимуть
Масковий режим, запроваджений в Україні через пандемію COVID-19, поки скасовувати не збираються.