Сейчас в эфире
17:00
Bugün / Сьогодні (live)

Я не собираюсь менять свою жизнь из-за угроз Кадырова — Береза

19 февраля 2019 07:53
556

Рамзану Кадырову нужно заниматься своими проблемами, своей территорией, которая ему подконтрольна — Чечней, а не лезть в дела Украины

Об этом заявил депутат Верховной Рады, представитель украинской делегации в ПАСЕ Борислав Береза в программе «PRIME:Муждабаєв» на телеканале ATR. 

«Я не воспринимаю угрозу Кадырова как шутку, но я четко понимаю, что свою жизнь из-за него менять я не собираюсь. Более того, я хорошо понимаю, что Кадырову было бы неплохо заниматься своими проблемами, своей территорией, которая ему подконтрольна — Чечней. Он пока очень удачно занимается списанием миллиардов долгов за газ с россиян. Он обкладывает Россию налогами, фактически — податями. Россия платит откупные, меня это тоже устраивает. Вот в этой концепции пусть работает. А в дела Украины лучше не надо лезть», — заявил Береза.

Напомним, после того, как российская пропагандистка Ольга Скабеева в кулуарах ПАСЕ в очередной раз мешала членам украинской делегации давать интервью, глава Чечни Рамзан Кадыров пригрозил украинскому депутату Бориславу Березе, если тот не извинится перед «журналисткой». Депутат Верховной Рады Украины, представитель украинской делегации в ПАСЕ Береза заявил, что ему не за что извиняться перед Скабеевой.

24 января, когда в ПАСЕ была принята резолюция по ситуации в Азовском море и Керченском проливе, представитель украинской делегации Борислав Береза назвал российскую пропагандистку Ольгу Скабееву «пропагандоном» и «мазохисткой».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

17:27
Лукашенко призначив нового прем'єр-міністра Білорусі
За три місяці до президентських виборів у Білорусі Олександр Лукашенко призначив новий склад уряду. Прем'єр-міністром країни став екс-голова Держкомвоєнпрому Роман Головченко.
16:58
Суд дозволив примусово доставити Порошенка на допит у ДБР
Печерський районний суд Києва 4 червня надав дозвіл ДБР здійснити примусовий привід Петра Порошенко на допит 10 червня.
16:15
У Криму знову дозволили урочисту реєстрацію шлюбів
Органи реєстрації актів цивільного стану (РАЦС) в окупованому Криму відновили проведення урочистої реєстрації шлюбів, але з певними обмеженнями. Раніше «влада» окупованого Криму заборонила проводити відповідні заходи через поширення коронавірусу на півострові.
15:47
Україна посилює патрулювання пляжів на Азовському морі — МВС
Через послаблення карантинних обмежень в Україні посилять патрулювання прибережних зон поблизу Азовського моря. Зокрема, правоохоронці контролюватимуть пляжі у Маріуполі.
14:58
Мешканець Севастополя привіз COVID-19 в Крим з Росії
У Севастополі окупанти повідомляють про один новий випадок COVID-19, чоловік привіз вірус з Санкт-Петербурга. Загальна кількість хворих в Криму, за офіційними даними «влади» півострова, досягла 576 осіб (405 — у Криму, 171 — у Севастополі).
14:21
Зеленський випив каву у кафе в Хмельницькому: каже, що готовий заплатити штраф
Володимир Зеленський під час робочого візиту у Хмельницькій області завітав на каву до однієї з місцевих кав’ярень. Після цього президент заявив про готовність заплатити штраф, якщо візит у кафе є порушенням правил карантину.
13:31
Окупанти в Криму проводять танкові навчання із ракетними стрільбами
На території окупованого Криму російська армія проводить танкові навчання із використанням ракетних систем С-400 «Тріумф» та ракетно-гарматних комплексів «Панцир».