«Нет Европы без Украины» — Туск

19 февраля 2019 12:42
560

Президент Европейского Совета Дональд Туск выступил на специальном заседании Верховной Рады, посвященном пятой годовщине начала российской агрессии против Украины.

Фото: Ukrinform

Фото: Ukrinform

«Нет Европы без Украины! Европа никогда не признает российскую аннексию Крыма», — обратился Туск с трибуны на украинском языке.

Он также добавил, что ЕС не смирится ни с одним актом насилия в Азовском море.

«Сделаю все, чтобы в этом ЕС оставался единым», — добавил Дональд Туск.

Глава Совета Европы подчеркнул, что ЕС не откажется от санкций против РФ до прекращения Россией агрессии.

«Могу повторить перед вами от имени всего Европейского союза: мы с вами! Европа никогда не откажется от санкций, пока Россия не выполнит свои обязательства», — заявил Туск.

По словам президента Европейского Совета, Евросоюз признает европейские стремления Украины и приветствует ее европейский выбор.

В специальном заседании Верховной Рады, посвященном пятой годовщине начала российской агрессии против Украины, также принимает участие президент Украины, народные депутаты, руководители силовых структур, а также главы дипломатических представительств иностранных государств.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12 августа
15:55
Перетин КПВВ з Кримом: у Зеленського поширили нові контакти для консультацій
Постійне представництво президента України в АР Крим поширило нові контакти для консультацій щодо перетину КПВВ на адмінмежі з окупованим Кримом.
15:23
Закриття КПВВ на адмінмежі з Кримом: уряд зробив виняток для абітурієнтів та студентів
12 серпня на засіданні Кабінету міністрів України було ухвалено рішення про внесення змін до Постанови про припинення роботи КПВВ на адмінмежі з Кримом до 30 серпня. Згідно із змінами, кримські абітурієнти та студенти можуть перетинати пункти пропуску в обох напрямках за гуманітарними підставами без обов’язкової самоізоляції.
14:25
важно Чубаров вимагає від керівництва України поновити консультації з Меджлісом з приводу питань, пов’язаних із Кримом
У Меджлісі кримськотатарського народу заявили, що ухвала Кабміну щодо закриття КПВВ на адмінмежі з окупованим Кримом порушує права українців, викликає обурення у мешканців півострова і дискредитує уряд України. Так, у Меджлісі закликали керівництво країни поновити практику проведення консультацій з представницьким органом кримськотатарського народу.
13:48
У Криму повідомляють про ще одну смерть від COVID-19
В окупованому Криму повідомляють про чергову смерть пацієнта з коронавірусом. Загальна кількість смертей від COVID-19 на півострові досягла 49 пацієнтів з COVID-19 (38 — у Криму, 11 — у Севастополі).
13:09
Україна закликає владу Білорусі звільнити протестувальників — Кулеба
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба озвучив офіційну позицію МЗС щодо протестів в Білорусі, зазначивши, що Київ засуджує насильство та закликає до звільнення затриманих протестувальників.
12:19
COVID-19 в Україні: за добу — майже півтори тисячі нових хворих
Станом на ранок 12 серпня в Україні лабораторно підтверджено 84 548 випадків COVID-19. За добу зафіксували 1433 інфікованих.
11:37
Глюкоза заявила, що її слова про «український Крим» змонтували
Російська співачка Глюкоза, якій вже вдруге вручили трирічну заборону на в’їзд до України, заявила, що у ході спілкування з українськими прикордонниками вона не називала Крим українським, а відео, яке поширила Держприкордонслужба, було змонтоване.