Сейчас в эфире
12:20
Д/ф «Переказана історія» 12 +

Роман Скрыпин пригласил на #їхтребадебати лидеров президентской гонки

14 марта 2019 23:08
1307

Ведущий «#їхтребадебати» Роман Скрыпин пригласил прийти на программу четырех лидеров президентской гонки: Петра Порошенко, Владимира Зеленского, Юлию Тимошенко и Анатолия Гриценко.

Об этом он сказал в эфире «#їхтребадебати» на телеканале ATR.

«Еще раз нужно обязательно отметить одну штуку. Если вы думаете, что мы не приглашаем хотя бы тройку или четверку лидеров, то приглашаем. Но это люди очень прошенные. Поэтому я лично благодарю и Александра Данилюка, и Геннадия Балашова за сегодняшний вечер», — сказал Скрыпин.

«Я, собственно, и пришел, чтобы эту инициативу поддержать. Хочу верить, что сюда придет Зеленский и получит фирменный «скрыпинский» блицкриг», — отметил Данилюк.

Напомним, «#їхтребадебати» — это программа в формате политических дебатов, которая идет на телеканале ATR по четвергам, в 21:00.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:07
Місія США в ОБСЄ закликала РФ повернути Крим Україні
Місія США в ОБСЄ закликала Росію «припинити фарс», повернути окупований Крим Україні та вивести війська зі сходу країни.
11:34
В Україні за добу на COVID-19 захворіли 340 осіб
За минулу добу в Україні виявлено 340 нових випадків COVID-19. Загальна кількість інфікованих в країні перевищила 24 тисячі.
10:59
Окупанти в Криму розказали, коли відкриють санаторії та готелі
«Влада» окупованого Криму повідомила, що з 15 червня розпочнеться поетапне відновлення роботи об'єктів санаторно-курортного комплексу на території півострова.
10:30
Кількість хворих на COVID-19 у Криму наближається до 550
В окупованому Криму за минулу добу ще у двох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 548 осіб (387 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
29 мая
14:49
З архіву ООН видалили відео виступу колаборантів з Криму
З архіву ООН за ініціативи делегацій США та Великобританії видалили відео виступу колаборантів з окупованого Криму, які брали участь у нещодавній неформальній конференції Радбезу.
13:54
В ЗСУ повідомили про 23 нових хворих на COVID-19
У Збройних силах України за минулу добу підтвердили 23 нові випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість активних хворих у ЗСУ зросла до 90.
13:09
Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців ООН
Президент України Володимир Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців Організації Об'єднаних Націй.