Сейчас в эфире
14:05
Концерт Uçan-Su

Бариев: Оккупация Крыма — шанс для крымских татар проявить свою позицию на международном уровне

15 марта 2019 19:59
896

Оккупация Крыма — это большая трагедия для крымских татар, которая, однако, дает возможность крымскотатарскому народу проявить себя на международном уровне.

Об этом сказал глава правления Крымскотатарского ресурсного центра, члена Меджлиса крымскотатарского народа Эскендер Бариев в эфире программы SABA на телеканале ATR.

«Этот процесс, который начался еще в конце февраля, то есть процесс захвата Крыма — это, с одной стороны, действительно трагедия для нашего народа, а с другой стороны — это шанс для нашего народа — несмотря на то, что мы малочисленный, коренной народ — проявить свою позицию и занять определенную нишу на международном уровне», — сказал Бариев.

По его словам, за пять лет оккупации о крымских татарах стали намного больше говорить на международной арене.

«Если мы проанализируем последнюю неделю, то шквал новостей, шквал принятия различных решений различных международных организаций, Конгресса США. Основной первопричиной этих всех заявлений, резолюций, решений является именно крымскотатарский народ», — отметил он.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

29 мая
14:49
З архіву ООН видалили відео виступу колаборантів з Криму
З архіву ООН за ініціативи делегацій США та Великобританії видалили відео виступу колаборантів з окупованого Криму, які брали участь у нещодавній неформальній конференції Радбезу.
13:54
В ЗСУ повідомили про 23 нових хворих на COVID-19
У Збройних силах України за минулу добу підтвердили 23 нові випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість активних хворих у ЗСУ зросла до 90.
13:09
Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців ООН
Президент України Володимир Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців Організації Об'єднаних Націй.
12:28
Стрілянина у Броварах: 3 поранених, 20 затриманих
Вранці 29 травня внаслідок стрілянини у Броварах на Київщині троє чоловіків дістали поранень, поліція затримала 20 учасників розбірок.
11:52
МОЗ не рекомендує українцям старше 60 років виходити на роботу
Міністерство охорони здоров’я не рекомендує особам віком від 60 років виходити на роботу, крім працівників критичної інфраструктури і органів влади.
11:15
У Криму зафіксовані 8 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за минулу добу ще у вісьмох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 530 осіб (369 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
10:39
В Україні за добу вилікувалася рекордна кількість інфікованих COVID-19
За минулу добу в Україні від коронавірусу одужала рекордна кількість осіб — 495, виявлено 429 нових випадків COVID-19. Загальна кількість іннфікованих в країні досягла 22 тис. 811.