С точки зрения законов Украины, Москалькову не должны были пускать в страну — Пономарев

20 марта 2019 20:28
511

Уполномоченного по правам человека в Российской Федерации Татьяну Москалькову не должны были пускать в Украину с точки зрения законодательства.

Фото: Олег Борисов

Фото: Олег Борисов

Об этом сказал экс-депутат Госдумы РФ Илья Пономарев в эфире программы «Aqşam» на телеканале ATR. 

«Я рад, что Москалькову пустили, хотя с точки зрения законов Украины, ее не должны были пускать, потому что она как раз голосовала за аннексию Крыма, неоднократно за это высказывалась и посещала Крым. Но тем не менее мы видим, что здесь была проявлена мудрость, потому что это надо в конечном итоге для освобождения украинцев, которые заключены в России», — сказал он. 

В целом, Пономарев позитивно оценил факт визита Москальковой. По его мнению, это поможет украинскому омбудсмену Людмиле Денисовой добиваться чего-то для украинских политзаключенных. 

«Я, конечно, оцениваю сам факт визита как позитивный, потому что визит ее (Москальковой — ред.) сюда означает, что госпожа Денисова может легче ездить в Россию, добиваться чего-то для военнопленных моряков и других заключенных украинцев — для Олега Сенцова, для многих крымских татар, которые находятся в российских тюрьмах. Это прекрасно», — добавил Пономарев. 

Напомним, Татьяна Москалькова 20 марта присутствовала на судебном заседании по делу руководителя «РИА Новости-Украина» Кирилла Вышинского, который обвиняется в госизмене. Позже он сообщила, что осталась довольна тем, как его судят. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12 августа
15:55
Перетин КПВВ з Кримом: у Зеленського поширили нові контакти для консультацій
Постійне представництво президента України в АР Крим поширило нові контакти для консультацій щодо перетину КПВВ на адмінмежі з окупованим Кримом.
15:23
Закриття КПВВ на адмінмежі з Кримом: уряд зробив виняток для абітурієнтів та студентів
12 серпня на засіданні Кабінету міністрів України було ухвалено рішення про внесення змін до Постанови про припинення роботи КПВВ на адмінмежі з Кримом до 30 серпня. Згідно із змінами, кримські абітурієнти та студенти можуть перетинати пункти пропуску в обох напрямках за гуманітарними підставами без обов’язкової самоізоляції.
14:25
важно Чубаров вимагає від керівництва України поновити консультації з Меджлісом з приводу питань, пов’язаних із Кримом
У Меджлісі кримськотатарського народу заявили, що ухвала Кабміну щодо закриття КПВВ на адмінмежі з окупованим Кримом порушує права українців, викликає обурення у мешканців півострова і дискредитує уряд України. Так, у Меджлісі закликали керівництво країни поновити практику проведення консультацій з представницьким органом кримськотатарського народу.
13:48
У Криму повідомляють про ще одну смерть від COVID-19
В окупованому Криму повідомляють про чергову смерть пацієнта з коронавірусом. Загальна кількість смертей від COVID-19 на півострові досягла 49 пацієнтів з COVID-19 (38 — у Криму, 11 — у Севастополі).
13:09
Україна закликає владу Білорусі звільнити протестувальників — Кулеба
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба озвучив офіційну позицію МЗС щодо протестів в Білорусі, зазначивши, що Київ засуджує насильство та закликає до звільнення затриманих протестувальників.
12:19
COVID-19 в Україні: за добу — майже півтори тисячі нових хворих
Станом на ранок 12 серпня в Україні лабораторно підтверджено 84 548 випадків COVID-19. За добу зафіксували 1433 інфікованих.
11:37
Глюкоза заявила, що її слова про «український Крим» змонтували
Російська співачка Глюкоза, якій вже вдруге вручили трирічну заборону на в’їзд до України, заявила, що у ході спілкування з українськими прикордонниками вона не називала Крим українським, а відео, яке поширила Держприкордонслужба, було змонтоване.