РФ в ТКГ отказалась обсуждать вопрос обмена

28 марта 2019 09:21
530

Во время последнего заседания Трехсторонней контактной группы в Минске Россия категорически отказалась обсуждать вопрос освобождения осужденных россиян на украинских политзаключенных Кремля.

Об этом в Facebook сообщила представитель Украины в ТКГ Ирина Геращенко.

По ее словам, российская сторона не желает обсуждать обмен заложниками как в формате 25/25, так и в узком формате.

«Мы предлагали немедленно передать нам больного П. Гриба и пожилого О. Сизоновича и В. Балуха в обмен на русских Седикова и Высоцкого», — отметила Герщаенко.

По ее словам, представители РФ в очередной раз заявили о «внутреннем конфликте» в Украине и о том, что «Киев должен договариваться с Луганском и Донецком».

Геращенко добавила, что Россия открыто ждет новой украинской власти, что негативно влияет на тяжелые переговоры.

«Представители РФ на этом этапе — полностью не готовы к любым продвижениям в решении гуманитарных вопросов и проблем безопасности», — резюмировала она.

Ранее Украина предложила России 30 марта провести обмен пленных 25 украинцев на 25 осужденных в Украине россиян.

Напомним, Ирина Геращенко также заявляла о готовности передать России 25 россиян и помиловать 72 сепаратиста в обмен на украинских политзаключенных и удерживаемых на Донбассе 19 гражданских и военнослужащих.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10 июля
17:00
Сьогодні — день народження політв’язня Ельдара Кантемірова
10 липня фігуранту «справи про так званий тероризм» (алуштинська група) Ельдару Кантемірову виповнюється 40 років.
16:26
COVID-19 в Україні: остання доба стала рекордною за одужанням від коронавірусу
Станом на ранок 10 липня лабораторно підтверджено 52 043 випадки COVID-19, з них 24 800 одужали, 1345 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 819 випадків. Зазначимо, що остання доба стала рекордною за одужанням. Так, станом на ранок 10 липня в Україні 1016 пацієнтів одужали від коронавірусу.
16:11
У Севастополі на COVID-19 захворіла ще одна людина
В окупованому Севастополі за останню добу виявили один новий випадок коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупаційної влади, досягла 1089 осіб (831 — у Криму, 258 — у Севастополі).
14:59
Очільник Мінреінтеграції заявив про необхідність перегляду Мінських угод
Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що Мінські угоди багато в чому вже не актуальні, тому їх варто переглянути.
14:42
«Суд» у Криму розгляне апеляцію на оголошення у розшук Едема Бекірова
У понеділок, 13 липня, «Верховний суд» Криму розгляне апеляцію захисту на постанову «Центрального райсуду» Сімферополя щодо оголошення у розшук екс-політв'язня Едема Бекірова.
14:24
У Чорному морі кораблі НАТО готуються до навчань
Середземноморська військово-морська група НАТО взяла курс на північно-західну акваторію Чорного моря, де невдовзі відбудуться багатонаціональні навчання Sea Breeze.
13:50
Плануємо відновити повноцінне пасажирське сполучення у серпні — «Укрзалізниця»
У разі покращення епідемічної ситуації «Укрзалізниця» планує в серпні повноцінно відновити залізничне сполучення.