В Донецкой области более 800 абитуриентов с оккупированной территории будут сдавать ВНО

17 апреля 2019 17:18
403

Более 800 выпускников, проживающих на временно оккупированной территории, зарегистрировались на сдачу внешнего независимого оценивания в Донецкой области.

Об этом сообщил глава Донецкой ОГА Александр Куць на своей странице в Facebook.

По его словам, на сдачу ВНО в Донецком региональном центре оценивания качества образования зарегистрировались 834 выпускника.

Такие данные объявили на образовательном форуме, который состоялся в Краматорске.

Больше всего зарегистрировавшихся на ВНО проживают в Донецке и Макеевке: 461 и 102 ученика соответственно.

Все выпускники в течение нескольких лет обучались по программе дистанционного или экстернатного образования в школах, расположенных на контролируемой Украиной территории.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

17:05
Медведчуку його поїздка до Путіна виллється у кримінальне провадження
Печерський райсуд Києва зобов'язав Офіс генерального прокурора внести відомості щодо вчинення представниками «Опозиційної платформи — За життя» (ОПЗЖ), зокрема і Віктором Медведчуком, державної зради через візит до Держдуми Росії у березні.
16:06
«Суддю» з Криму судитимуть в Україні за держзраду
Прокуратура Автономної Республіки Крим направила до суду обвинувальний акт стосовно «судді» «Київського районного суду» Сімферополя, яку звинувачують у державній зраді через те, що у 2014 році вона перейшла на бік окупантів.
15:25
Окупанти в Криму тимчасово закрили один із виїздів на трасу «Таврида»
У Білогірському районі окупованого Криму окупанти тимчасово закрили виїзд із селища Зуя на так звану федеральну трасу «Таврида».
14:50
Чубаров нагадав про четверту річницю насильницького викрадення Ервіна Ібрагімова
24 травня 2016 року в Криму окупанти викрали члена виконавчого комітету Всесвітнього конгресу кримських татар Ервіна Ібрагімова. Вже чотири роки про його долю нічого не відомо.
13:59
МОЗ: Вісім областей в Україні не готові до пом’якшення карантину
Станом на 25 травня вісім областей України не готові до другого етапу пом'якшення карантинних обмежень.
13:29
«Мрія» доставила до Канади китайський вантаж для боротьби з COVID-19
Найбільший у світі український транспортний літак Ан-225 «Мрія» доставив із Китаю до Канади партію медичних засобів для боротьби з COVID-19.
12:28
важно У Криму померли ще троє пацієнтів із коронавірусом
В окупованому Криму ще троє пацієнтів із діагнозом «коронавірус» померли. Загальна кількість летальних випадків від COVID-19 на півострові, за офіційними даними «влади», досягла 14 (11 — в Криму, 3 — в Севастополі).