Теракты на Шри-Ланке: власти установили виновных во взрывах

21 апреля 2019 16:08
721

На острове Шри-Ланке установили подозреваемых в организации массовых взрывов в церквях и гостиницах во время которых погибли 207 человек и еще 482 — получили ранения.

Об этом сообщает The Straits Times. В агентстве отметили, что подозреваемые вскоре будут взяты под стражу.

Министерство обороны Шри-Ланки приказало ввести комендантский час с немедленным вступлением в силу. Чиновники также заявили, что закрыт доступ к соцсетям и службам обмена сообщениями, включая Facebook и WhatsApp, чтобы предотвратить дезинформацию и слухи.

Из-за взрывов до вторника включительно будут закрыты все школы.

Напомним, на Шри-Ланке в воскресенье утром произошло 8 взрывов в церквях и  отелях, шесть из них случились практически одновременно.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

05 августа
16:49
Меджліс висловив співчуття родинам жертв вибуху в Бейруті
У представницькому органі кримськотатарського народу висловили співчуття родинам жертв та постраждалих унаслідок вибуху в Бейруті.
16:05
Чубаров записав відеозвернення до призначеного окупантами у його «справі» адвоката
Голова Меджлісу кримськотатарського народу записав відеозвернення до адвоката Олександра Осокіна, якого окупанти у Криму призначили, аби той представляв інтереси Рефата Чубарова на «суді».
15:23
Вибух у Бейруті: кількість жертв зростає
Ліванська влада заявляє, що за останніми даними, кількість жертв вибуху у Бейруті досягла позначки у 100 осіб, понад 4 тисяч — зазнали поранень.
14:25
У Севастополі помер 78-річний чоловік з COVID-19
В окупованому Севастополі помер ще один пацієнт з підтвердженим COVID-19. За останню добу у місті не виявили жодного нового випадку коронавірусної інфекції.
13:36
важно У Криму помер 95-річний Ільяс Джалілов
У Криму 5 серпня стало відомо про смерть 95-річного кримськотатарського активіста Ільяса Джалілова.
12:55
Причиною вибуху в Бейруті стала селітра з судна, що належить росіянину — ЗМІ
Аміачну селітру (нітрат амонію), яка вибухнула 4 серпня під час зварювальних робіт в Бейруті, у 2014 році конфіскували з судна під назвою Rhosus, яке належить російському підприємцю, уродженцю Хабаровська Ігорю Гречушкіну.
12:25
Окупанти знищують українську православну громаду в Криму — представництво президента в АРК
Постійне представництво президента України в АР Крим засудило відмову Верховного суду РФ переглянути рішення окупаційних «судів» Криму щодо виселення української православної громади з головного храму ПЦУ у Сімферополі.