Я бы хотел посоветовать Зеленскому не идти путем популиста — Береза

23 апреля 2019 22:49
843

Популисты предлагают те вещи, которые очень легко обещаются, но потом очень дорого обходятся стране. Я бы хотел посоветовать Зеленскому — не идти путем популиста.

Об этом сказал нардеп Борислав Береза в ефире телеканала ATR.

«У Зеленского пока нет ни политического опыта, ни знаний. Но он очень скоро поймет, что сторонники реагируют не только на популистские движения, а и на реальные действия. Например, он сегодня начал в соцсетях опрос: «Нужно ли распускать Верховную Раду?». Я бы посоветовал его сделать такой опрос: «Нужно ли лишить президента всех тех полномочий, которые получил именно Петр Порошенко после своей инаугурации?» — сказал Борислав Береза.

Он также предостерег новоизбранного президента, что в Украине очень часто кричат «осанно», а потом те же люди кричат «на плаху». Те, кто поднимает и делает кумиров из людей, они же сами нивелируют уважение к этим кумирам.

«Политическая элита должна диктовать повестку дня стране», — добавил Береза.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

05 июня
17:15
У Києві за добу зафіксували рекордну кількість смертей від COVID-19
За минулу добу у Києві зафіксували рекордні чотири летальні випадки від коронавірусу. Загалом кількість інфікованих осіб у столиці перевищила 3 тис. 200.
16:45
Нарімана Мемедемінова етапували у колонію-поселення
Кримськотатарського політв'язня, громадського журналіста з Криму Нарімана Мемедемінова, якого раніше засудили в РФ до 2 років і 6 місяців ув'язнення за сфабрикованими звинуваченнями, етапували у колонію для відбування покарання.
16:06
Прокуратура АРК готує дані щодо переслідувань журналістів у Криму для суду в Гаазі
Прокуратура Автономної Республіки Крим спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини готує чергове повідомлення до Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду, в якому розкриють факти переслідування журналістів в окупованому Криму.
15:31
ЄС продовжив заборону на в'їзд для іноземців після 15 червня
Країни Європейського Союзу вирішили продовжити обмеження після 15 червня на в'їзд громадян третіх країн, зокрема й українців.
14:51
Ще 2 випадки COVID-19 підтвердили у Севастополі
В окупованому Севастополі за останню добу підтвердили два нових випадки коронавірусу, загальна кількість хворих в Криму, за офіційними даними «влади», досягла 586 осіб (413 — у Криму, 173 — у Севастополі). 16 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
14:23
В Україні з 10 червня зможуть запрацювати готелі й санаторії
З наступної середи, 10 червня, у тих областях України, де буде позитивна епідемічна ситуація, зможуть відкритися готелі та санаторії.
13:43
МОЗ: Масковий режим в Україні поки не скасовуватимуть
Масковий режим, запроваджений в Україні через пандемію COVID-19, поки скасовувати не збираються.