ВСУ в результате спецоперации задержали террориста «ДНР»

24 апреля 2019 18:11
719

В результате спецоперации Объединенных сил в Донецкой области задержан боевик прокремлевской террористической организации «ДНР».

Как рассказали в Службе безопасности Украины, весной 2014 года он присоединился к банде «Охотники», в составе которой охранял захваченные оккупационными силами РФ военные склады и административные здания в Константиновке.

После ее освобождения бойцами антитеррористической операции злоумышленник сбежал в Россию, однако в 2016 году вернулся в оккупированный Донецк, вступив там в группировку «Патриот».

В течение 2016-2018 годов террорист принимал активное участие в боевых действиях против подразделений ВСУ в районе населенного пункта Пески.

Сейчас решается вопрос об объявлении ему о подозрении по ч. 2 ст. 260 Уголовного кодекса Украины (от 3 до 8 лет лишения свободы).

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

14:43
важно У Білорусі оголосили офіційні результати виборів
Центральна виборча комісія Білорусі оголосила офіційні результати виборів президента. Лукашенко набрав більше 80% голосів, Тихановська — 10%.
14:05
Україна розширила перелік осіб, від яких не вимагають самоізоляцію при в'їзді
14 серпня Кабмін розширив перелік осіб, яким не треба проходити самоізоляцію при в'їзді на територію України.
13:35
Тихановська закликала мерів білоруських міст очолити мирні протести 15 і 16 серпня
Опозиційна кандидатка у президенти Білорусі Світлана Тихановська, яка під тиском влади була змушена покинути територію країни, записала чергове відеозвернення, в якому закликала усіх мерів білоруських міст очолити мирні протести 15 і 16 серпня.
12:49
Зеленський знову закликав Білорусь утриматися від насильства
Україна закликає владу Білорусі утриматися від силового придушення акцій протестів у країні та знайти «мирний вихід із ситуації».
12:10
У Севастополі — 7 нових випадків COVID-19
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 7 нових випадків коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 2072 осіб (1664 — у Криму, 408 — у Севастополі).
11:45
«Поклик сумління»: у Білорусі масово звільняються журналісти державних ЗМІ
У Білорусі через насильство щодо протестувальників з боку влади і силовиків звільняються журналісти та ведучі провідних державних ЗМІ.
10:57
У Білорусі звільнили двох українських волонтерів
У Мінську відпустили затриманих під час акцій протесту волонтерів благодійної організації «Восток SOS» Костянтина Рєуцького та Євгена Васильєва.