В Украине началась регистрация на дополнительную сессию ВНО

03 мая 2019 17:32
330

В пятницу, 3 мая, в Украине началась регистрация участия в дополнительной сессии внешнего независимого оценивания (ВНО). Она будет действовать до 20 мая.

Об этом сообщила пресс-служба Украинского центра оценивания качества образования.

Регистрация могут проходить: участники АТО и ООС; выходцы из временно оккупированных территорий; те, кто живет на временно оккупированных территориях, или только что переехал и не успел зарегистрироваться в основной период; те, кто по решению судов находится в учреждениях исполнения наказаний, СИЗО, а также выпускники, которые должны сдать госаттестацию в форме ВНО, но по уважительным причинам не смогли зарегистрироваться в основной период.

Дополнительная сессия стартует 26 июня, а закончится 11 июля. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

16:06
«Суддю» з Криму судитимуть в Україні за держзраду
Прокуратура Автономної Республіки Крим направила до суду обвинувальний акт стосовно «судді» «Київського районного суду» Сімферополя, яку звинувачують у державній зраді через те, що у 2014 році вона перейшла на бік окупантів.
15:25
Окупанти в Криму тимчасово закрили один із виїздів на трасу «Таврида»
У Білогірському районі окупованого Криму окупанти тимчасово закрили виїзд із селища Зуя на так звану федеральну трасу «Таврида».
14:50
Чубаров нагадав про четверту річницю насильницького викрадення Ервіна Ібрагімова
24 травня 2016 року в Криму окупанти викрали члена виконавчого комітету Всесвітнього конгресу кримських татар Ервіна Ібрагімова. Вже чотири роки про його долю нічого не відомо.
13:59
МОЗ: Вісім областей в Україні не готові до пом’якшення карантину
Станом на 25 травня вісім областей України не готові до другого етапу пом'якшення карантинних обмежень.
13:29
«Мрія» доставила до Канади китайський вантаж для боротьби з COVID-19
Найбільший у світі український транспортний літак Ан-225 «Мрія» доставив із Китаю до Канади партію медичних засобів для боротьби з COVID-19.
12:28
важно У Криму померли ще троє пацієнтів із коронавірусом
В окупованому Криму ще троє пацієнтів із діагнозом «коронавірус» померли. Загальна кількість летальних випадків від COVID-19 на півострові, за офіційними даними «влади», досягла 14 (11 — в Криму, 3 — в Севастополі).
11:45
В Україні відкрилися дитсадки та метро: як вони працюватимуть
В Україні відсьогодні відновили свою роботу дитячі садки і метрополітен на тлі другого етапу послаблення карантину.