Аксенов: «Поздравляю крымско-татарский народ с Хыдырлезом»

06 мая 2019 11:18
833

«Глава» оккупированного Крыма поздравил коренной народ с праздником «Хыдырлез», который ежегодно после аннексии организовывают оккупанты, словами: «Сердечно поздравляю крымско-татарский народ».

Об этом Аксенов написал в своем Facebook.

«Сердечно поздравляю крымско-татарский народ с праздником Хыдырлез! Каждый год этот веселый и светлый праздник весны и плодородия вместе с крымскими татарами отмечают люди разных вероисповеданий и национальностей», — написал он.

Как сообщал ATR, так называемые «власти» Крыма ежегодно приглашают жителей полуострова поучаствовать в праздновании «Хыдырлеза» в Бахчисарае. На нем активно агитируют за «единство с Россией».

В этом году праздник устроили 4 мая в Бахчисарайском районе.

{gallery_1}

До аннексии Крыма праздник организовывался Меджлисом крымскотатарского народа. Лидеры крымских татар решили отменить празднование «Хыдырлеза» на полуострове в связи с тем, что лидеру крымскотатарского народа Мустафе Джемилеву запретили въезжать в Крым в 2014 году.

«Хыдырлез» — национальный праздник крымских татар, посвященный завершению весенних полевых работ и отгона скота на летние пастбища.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

05 августа
16:49
Меджліс висловив співчуття родинам жертв вибуху в Бейруті
У представницькому органі кримськотатарського народу висловили співчуття родинам жертв та постраждалих унаслідок вибуху в Бейруті.
16:05
Чубаров записав відеозвернення до призначеного окупантами у його «справі» адвоката
Голова Меджлісу кримськотатарського народу записав відеозвернення до адвоката Олександра Осокіна, якого окупанти у Криму призначили, аби той представляв інтереси Рефата Чубарова на «суді».
15:23
Вибух у Бейруті: кількість жертв зростає
Ліванська влада заявляє, що за останніми даними, кількість жертв вибуху у Бейруті досягла позначки у 100 осіб, понад 4 тисяч — зазнали поранень.
14:25
У Севастополі помер 78-річний чоловік з COVID-19
В окупованому Севастополі помер ще один пацієнт з підтвердженим COVID-19. За останню добу у місті не виявили жодного нового випадку коронавірусної інфекції.
13:36
важно У Криму помер 95-річний Ільяс Джалілов
У Криму 5 серпня стало відомо про смерть 95-річного кримськотатарського активіста Ільяса Джалілова.
12:55
Причиною вибуху в Бейруті стала селітра з судна, що належить росіянину — ЗМІ
Аміачну селітру (нітрат амонію), яка вибухнула 4 серпня під час зварювальних робіт в Бейруті, у 2014 році конфіскували з судна під назвою Rhosus, яке належить російському підприємцю, уродженцю Хабаровська Ігорю Гречушкіну.
12:25
Окупанти знищують українську православну громаду в Криму — представництво президента в АРК
Постійне представництво президента України в АР Крим засудило відмову Верховного суду РФ переглянути рішення окупаційних «судів» Криму щодо виселення української православної громади з головного храму ПЦУ у Сімферополі.