Скорее всего «Народный фронт» выйдет из коалиции — Береза

16 мая 2019 22:51
534

В пятницу, 17 мая, одна фракция может выйти из коалиции.

Об этом сказал нардеп Борислав Береза в ефире телеканала ATR.

«В коалиции у нас только две фракции — «БПП» и «Народный фронт». Завтра спикер огласит, что нет коалиции. Позор, в пятницу, в преддверии шабата, это очень плохой знак. После этого он скажет, что за 30 дней должна появиться новая коалиция. Но появится она или нет, это не важно, потому, что уже все», — сказал Береза.

Нардеп предположил, что, скорее всего, это будет «Народный фронт». И после распада коалиции невозможно будет распустить парламент.

«После этого абсолютно невозможно будет распустить парламент. Последняя дата, когда его можно распустить, — до 16 июня», — сказал Береза.

Согласно законодательству, после объявления об отсутствии коалиции фракции могут в течение 30 дней договориться о создании новой. Президент имеет право объявить о роспуске парламента и назначить досрочные выборы в случае, если она не будет создана. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

05 июня
17:15
У Києві за добу зафіксували рекордну кількість смертей від COVID-19
За минулу добу у Києві зафіксували рекордні чотири летальні випадки від коронавірусу. Загалом кількість інфікованих осіб у столиці перевищила 3 тис. 200.
16:45
Нарімана Мемедемінова етапували у колонію-поселення
Кримськотатарського політв'язня, громадського журналіста з Криму Нарімана Мемедемінова, якого раніше засудили в РФ до 2 років і 6 місяців ув'язнення за сфабрикованими звинуваченнями, етапували у колонію для відбування покарання.
16:06
Прокуратура АРК готує дані щодо переслідувань журналістів у Криму для суду в Гаазі
Прокуратура Автономної Республіки Крим спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини готує чергове повідомлення до Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду, в якому розкриють факти переслідування журналістів в окупованому Криму.
15:31
ЄС продовжив заборону на в'їзд для іноземців після 15 червня
Країни Європейського Союзу вирішили продовжити обмеження після 15 червня на в'їзд громадян третіх країн, зокрема й українців.
14:51
Ще 2 випадки COVID-19 підтвердили у Севастополі
В окупованому Севастополі за останню добу підтвердили два нових випадки коронавірусу, загальна кількість хворих в Криму, за офіційними даними «влади», досягла 586 осіб (413 — у Криму, 173 — у Севастополі). 16 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
14:23
В Україні з 10 червня зможуть запрацювати готелі й санаторії
З наступної середи, 10 червня, у тих областях України, де буде позитивна епідемічна ситуація, зможуть відкритися готелі та санаторії.
13:43
МОЗ: Масковий режим в Україні поки не скасовуватимуть
Масковий режим, запроваджений в Україні через пандемію COVID-19, поки скасовувати не збираються.