В Украине стартовало ВНО-2019

21 мая 2019 08:46
286

Во вторник, 21 мая, в Украине началась основная сессия внешнего независимого оценивания.

Первым будет оцениваться уровень знаний по математике, сообщает Украинский центр оценивания качества образования.

«Для участия во внешнем независимом оценивании по математике зарегистрировались 160 782 человека», — сказано в сообщении.

Допуск абитуриентов в пункты тестирования продлится с 10:15 до 10:50. При себе необходимо иметь оригинал сертификата внешнего независимого оценивания, паспорт, приглашение-пропуск для участия в ВНО. Если участник тестирования не будет иметь при себе хоть одного из этих документов, его не допустят.

Тестирование начнется в 11:00. Абитуриенты имеют право иметь при себе две-три ручки с чернилами насыщенного черного цвета и прозрачную бутылку с водой.

В общем ВНО будут сдавать по 11 предметам. Обязательное тестирование — тесты по украинскому языку и литературе, а также история или математика на выбор. Абитуриенты также могут сдавать экзамен по иностранным языкам (английский, немецкий, испанский и французский), химии, физике, биологии и географии.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

17:05
Медведчуку його поїздка до Путіна виллється у кримінальне провадження
Печерський райсуд Києва зобов'язав Офіс генерального прокурора внести відомості щодо вчинення представниками «Опозиційної платформи — За життя» (ОПЗЖ), зокрема і Віктором Медведчуком, державної зради через візит до Держдуми Росії у березні.
16:06
«Суддю» з Криму судитимуть в Україні за держзраду
Прокуратура Автономної Республіки Крим направила до суду обвинувальний акт стосовно «судді» «Київського районного суду» Сімферополя, яку звинувачують у державній зраді через те, що у 2014 році вона перейшла на бік окупантів.
15:25
Окупанти в Криму тимчасово закрили один із виїздів на трасу «Таврида»
У Білогірському районі окупованого Криму окупанти тимчасово закрили виїзд із селища Зуя на так звану федеральну трасу «Таврида».
14:50
Чубаров нагадав про четверту річницю насильницького викрадення Ервіна Ібрагімова
24 травня 2016 року в Криму окупанти викрали члена виконавчого комітету Всесвітнього конгресу кримських татар Ервіна Ібрагімова. Вже чотири роки про його долю нічого не відомо.
13:59
МОЗ: Вісім областей в Україні не готові до пом’якшення карантину
Станом на 25 травня вісім областей України не готові до другого етапу пом'якшення карантинних обмежень.
13:29
«Мрія» доставила до Канади китайський вантаж для боротьби з COVID-19
Найбільший у світі український транспортний літак Ан-225 «Мрія» доставив із Китаю до Канади партію медичних засобів для боротьби з COVID-19.
12:28
важно У Криму померли ще троє пацієнтів із коронавірусом
В окупованому Криму ще троє пацієнтів із діагнозом «коронавірус» померли. Загальна кількість летальних випадків від COVID-19 на півострові, за офіційними даними «влади», досягла 14 (11 — в Криму, 3 — в Севастополі).