Сейчас в эфире
14:05
Концерт Uçan-Su

«Можно вы меня отпустите?»: Зеленский и Ляшко поговорили перед встречей лидеров парламентских фракций

21 мая 2019 11:49
813

Между лидером «Радикальной партии» Олегом Ляшко и президентом Украины Владимиром Зеленским перед консультациями с главами фракций состоялся короткий разговор.

Перед тем, как начались консультациями с главами фракций относительно роспуска Верховной Рады Олег Ляшко в прямом эфире пообщался с Владимиром Зеленским.

«Как вы относитесь к досрочному прекращению полномочий Верховной Рады?» — спросил Зеленский.

«Я отношусь к этому нормально», — ответил Ляшко.

После этого политики пожали руки. Ляшко пытался что-то сказать Зеленскому, придерживая его за руку, но охрана оттеснила лидера «Радикальной партии» и закрыла дверь.

Напомним, в Администрации Президента сегодня проходит встреча главы государства Владимира Зеленского с руководством парламента и председателями парламентских фракций и групп относительно роспуска Верховной Рады восьмого созыва.

Кроме того, Олег Ляшко пытался вести прямую трансляцию с зала, где проходят консультации. Охрана его не впустила пока тот не согласился прекратить стрим.

Как сообщал ATR, 20 мая в своей инаугурационной речи в парламенте президент Украины Владимир Зеленский заявил, что распускает Верховную Раду.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

29 мая
14:49
З архіву ООН видалили відео виступу колаборантів з Криму
З архіву ООН за ініціативи делегацій США та Великобританії видалили відео виступу колаборантів з окупованого Криму, які брали участь у нещодавній неформальній конференції Радбезу.
13:54
В ЗСУ повідомили про 23 нових хворих на COVID-19
У Збройних силах України за минулу добу підтвердили 23 нові випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість активних хворих у ЗСУ зросла до 90.
13:09
Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців ООН
Президент України Володимир Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців Організації Об'єднаних Націй.
12:28
Стрілянина у Броварах: 3 поранених, 20 затриманих
Вранці 29 травня внаслідок стрілянини у Броварах на Київщині троє чоловіків дістали поранень, поліція затримала 20 учасників розбірок.
11:52
МОЗ не рекомендує українцям старше 60 років виходити на роботу
Міністерство охорони здоров’я не рекомендує особам віком від 60 років виходити на роботу, крім працівників критичної інфраструктури і органів влади.
11:15
У Криму зафіксовані 8 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за минулу добу ще у вісьмох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 530 осіб (369 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
10:39
В Україні за добу вилікувалася рекордна кількість інфікованих COVID-19
За минулу добу в Україні від коронавірусу одужала рекордна кількість осіб — 495, виявлено 429 нових випадків COVID-19. Загальна кількість іннфікованих в країні досягла 22 тис. 811.