Мэй согласилась на голосование за второй референдум по Brexit

22 мая 2019 10:56
269

Премьер-министр Великобритании Тереза Мэй заявила, что согласна провести в Палате общин голосование о втором референдуме по Brexit.

Об этом сообщает BBC.

По словам Мэй, правительство готово пойти на компромиссы, чтобы убедить депутатов проголосовать за ее вариант соглашения о Brexit. Одним из компромиссов является голосование о проведении повторного референдума.

Она добавила, что положение о повторном референдуме будет включено в проект постановления британского парламента относительно соглашения с ЕС.

Отмечается, что таким образом, Мэй предлагает противникам Brexit, которые требуют повторного референдума, одновременно проголосовать и за референдум и за выход страны из ЕС на условиях ее соглашения.

«Я обращаюсь к тем депутатам, которые хотят провести повторный референдум, чтобы утвердить соглашение с ЕС — для этого вам понадобится соглашение, и, соответственно, постановление об одобрении соглашения», — заявила премьер.

Ранее Тереза Мэй обсудила с министрами вариант второго референдума по Brexit. Она провела тайную встречу с помощниками и министрами, на которой обсуждались возможные пути проведения второго референдума по Brexit.

Напомним, страны Евросоюза на экстренном саммите 10 апреля согласовали новую отсрочку выхода Великобритании из ЕС.

Накануне Палата общин Великобритании (нижняя палата парламента) поддержала обращение премьер-министра Терезы Мэй к Европейскому Союзу об отсрочке выхода Британии из ЕС до 30 июня. Перед этим президент Европейского совета Дональд Туск официально предложил странам ЕС утвердить на чрезвычайном саммите «гибкий» вариант продления срока Brexit, то есть до 31 октября.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

27 мая
13:52
Мер Черкас через суд вимагає у Зеленського 1 грн компенсації
Мер Черкас Анатолій Бондаренко звернувся до суду з позовом про захист честі та гідності проти президента України Володимира Зеленського. Він вимагає компенсацію у розмірі однієї гривні за те, що Зеленський назвав його «бандитом».
13:24
У Києві 30 травня відкриються ТРЦ
У Києві з 30 травня відновлюють свою роботу торгівельно-розважальні центри, проте без розважальних зон.
12:47
Севастополець з Індії привіз до Криму COVID-19
Мешканець окупованого Севастополя, який повернувся з Індії, привіз до Криму коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 514 осіб (354 — у Криму, 160 — у Севастополі).
11:55
Кулеба закликав запастися силами та терпінням, щоб «грати в довгу гру» з РФ
Очільник МЗС України Дмитро Кулеба вважає, що Росія — достатньо «серйозний гравець», тому Києву треба мати достатньо сил і терпіння, щоб «грати» з Москвою в довгу гру.
11:08
COVID-19 виявили ще у шістьох мешканців Криму
В окупованому Криму загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 512 осіб (354 — у Криму, 158 — у Севастополі). Загалом на півострові померли 14 осіб, хворих на коронавірус.
10:34
Не бачу загрози непродовження санкцій проти РФ — голова МЗС
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що Росії не вдасться втілити свій план щодо спроби «скинути з себе» санкційний режим. Очільник МЗС певен, що санкції ЕС проти РФ, запроваджені, зокрема, через анексію Криму, влітку будуть продовжені.
10:06
В Україні ще 321 людина захворіла на COVID-19
В Україні з початку пандемії COVID-19 коронавірус виявили у 21 тис. 905 осіб, за минулу добу захворіла 321 людина.