ВНО по истории Украины сдали более 220 тыс. человек

04 июня 2019 17:14
382

Во вторник, 4 июня, по всей стране абитуриенты сдавали внешнее независимое оценивание по истории Украины. Тестирование прошли 222 615 человек.

Об этом сообщает Украинский центр оценивания качества образования.

«По оперативной информации региональных центров оценивания качества образования, участие в тестировании по истории Украины приняли 222 615 человек, что составляет 96% от общего количества зарегистрированных», — говорится в сообщении.

Отмечается, что 61 участник ВНО не смог попасть в пункты тестирования ввиду отсутствия одного из обязательных документов, 41 — из-за опоздания. Правильные ответы к тесту по истории Украины будут размещены на сайте УЦОКО в среду, 5 июня.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

16:06
«Суддю» з Криму судитимуть в Україні за держзраду
Прокуратура Автономної Республіки Крим направила до суду обвинувальний акт стосовно «судді» «Київського районного суду» Сімферополя, яку звинувачують у державній зраді через те, що у 2014 році вона перейшла на бік окупантів.
15:25
Окупанти в Криму тимчасово закрили один із виїздів на трасу «Таврида»
У Білогірському районі окупованого Криму окупанти тимчасово закрили виїзд із селища Зуя на так звану федеральну трасу «Таврида».
14:50
Чубаров нагадав про четверту річницю насильницького викрадення Ервіна Ібрагімова
24 травня 2016 року в Криму окупанти викрали члена виконавчого комітету Всесвітнього конгресу кримських татар Ервіна Ібрагімова. Вже чотири роки про його долю нічого не відомо.
13:59
МОЗ: Вісім областей в Україні не готові до пом’якшення карантину
Станом на 25 травня вісім областей України не готові до другого етапу пом'якшення карантинних обмежень.
13:29
«Мрія» доставила до Канади китайський вантаж для боротьби з COVID-19
Найбільший у світі український транспортний літак Ан-225 «Мрія» доставив із Китаю до Канади партію медичних засобів для боротьби з COVID-19.
12:28
важно У Криму померли ще троє пацієнтів із коронавірусом
В окупованому Криму ще троє пацієнтів із діагнозом «коронавірус» померли. Загальна кількість летальних випадків від COVID-19 на півострові, за офіційними даними «влади», досягла 14 (11 — в Криму, 3 — в Севастополі).
11:45
В Україні відкрилися дитсадки та метро: як вони працюватимуть
В Україні відсьогодні відновили свою роботу дитячі садки і метрополітен на тлі другого етапу послаблення карантину.