Если Россию вернут в ПАСЕ, я покину Ассамблею — Береза

24 июня 2019 20:37
698

Народный депутат Верховной Рады Украины Борислав Береза решил покинуть украинскую делегацию в случае возвращения России в Парламентскую ассамблею Совета Европы.

Об этом сообщает «Громадське».

«Для себя я решил, если Россию вернут в зал, я не буду оставаться в Парламентской ассамблее Совета Европы. Я не вижу возможности для себя остаться и работать в организации, которая уничтожает европейские принципы демократии и права», — заявил Береза.

В то же время он высказал надежду, что надеется, что Россию не вернут.

Как сообщал ATR, в Страсбурге сегодня открылась летняя сессия Парламентской ассамблеи Совета Европы, на которой могут принять решение, которое приведет к возвращению российской делегации без выполнения каких-либо условий.

Ранее министр иностранных дел Украины Павел Климкин заявил, что есть высокие шансы на возвращение российской делегации в состав Парламентской ассамблеи Совета Европы.

Как известно, делегация РФ в ПАСЕ была лишена права голоса в апреле 2014 года после аннексии Крыма. В 2017 году в Кремле заявили, что замораживают уплату членского взноса до восстановления полномочий своей делегации.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

05 июня
17:15
У Києві за добу зафіксували рекордну кількість смертей від COVID-19
За минулу добу у Києві зафіксували рекордні чотири летальні випадки від коронавірусу. Загалом кількість інфікованих осіб у столиці перевищила 3 тис. 200.
16:45
Нарімана Мемедемінова етапували у колонію-поселення
Кримськотатарського політв'язня, громадського журналіста з Криму Нарімана Мемедемінова, якого раніше засудили в РФ до 2 років і 6 місяців ув'язнення за сфабрикованими звинуваченнями, етапували у колонію для відбування покарання.
16:06
Прокуратура АРК готує дані щодо переслідувань журналістів у Криму для суду в Гаазі
Прокуратура Автономної Республіки Крим спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини готує чергове повідомлення до Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду, в якому розкриють факти переслідування журналістів в окупованому Криму.
15:31
ЄС продовжив заборону на в'їзд для іноземців після 15 червня
Країни Європейського Союзу вирішили продовжити обмеження після 15 червня на в'їзд громадян третіх країн, зокрема й українців.
14:51
Ще 2 випадки COVID-19 підтвердили у Севастополі
В окупованому Севастополі за останню добу підтвердили два нових випадки коронавірусу, загальна кількість хворих в Криму, за офіційними даними «влади», досягла 586 осіб (413 — у Криму, 173 — у Севастополі). 16 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
14:23
В Україні з 10 червня зможуть запрацювати готелі й санаторії
З наступної середи, 10 червня, у тих областях України, де буде позитивна епідемічна ситуація, зможуть відкритися готелі та санаторії.
13:43
МОЗ: Масковий режим в Україні поки не скасовуватимуть
Масковий режим, запроваджений в Україні через пандемію COVID-19, поки скасовувати не збираються.