Комитет Верховной Рады рассмотрит будущее Украины в ПАСЕ 1 июля

27 июня 2019 19:43
678

Комитет Верховной Рады Украины по иностранным делам в ходе заседание 1 июля рассмотрит приостановление участия постоянной делегации Верховной Рады Украины в Парламентской ассамблее Совета Европы и отставку министра иностранных дел Павла Климкина.

Об этом сообщила глава комитета Анна Гопко в Facebook.

Так, Гопко обнародовала повестку дня заседания комитета.

«1. О приостановлении участия постоянной делегации Верховной Рады Украины в Парламентской ассамблее Совета Европы (ПАСЕ) в работе Ассамблеи до выполнения Российской Федерацией ряда условий по заложникам, украинским военным морякам и крымским татарам. 2. Об отзыве приглашения на досрочные парламентские выборы в Украине для делегации ПАСЕ. 3. Проект постановления об увольнении Климкина П.А. с должности министра иностранных дел Украины (реестр.№10381, ПУ)», — написала глава комитета.

Также нардепы рассмотрят проект постановления о назначении Вадима Пристайко главой МИД (реестр.№10382, ПУ).

Кроме того, комитет в закрытом режиме рассмотрит вопрос обеспечения юридического сопровождения международных судебных исков Украины против РФ с целью защиты национальных интересов Украины и перспектив выполнения решений международных судебных инстанций в дальнейшем.

«О подготовке обращения Верховной Рады Украины в связи с отказом Российской Федерации выполнять решение Международного трибунала ООН и продолжением удерживания РФ украинских военнослужащих, незаконно задержанных 25.11.2018, и других политических заключенных», — отметила Гопко.

Напомним, 6 июня Верховная Рада Украины не поддержала отставку министра иностранных дел Украины Павла Климкина. На голосование поставили два проекта постановлений об увольнении главы МИД, однако за них голосовали менее 150 парламентариев при 226 минимально необходимых.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

13 июля
16:57
У РФ з’явився «військовий» майданчик для дітей
В одному з російських міст з’явився дитячий «військовий» майданчик, де каруселі виконані у вигляді бойових «Градів» та військових гелікоптерів.
16:37
Окупанти почали прокладати трубопровід між двома водосховищами у Криму
Російські військовослужбовці, які прибули в окупований Крим спеціально задля об’єднання двох водосховищ, проклали понад 50 кілометрів трубопроводу між Тайганським та Сімферопольським водосховищами.
15:59
«Справа» Джемілєва: Полозов оскаржуватиме рішення кримського «суду» щодо арешту
Захисник лідера кримськотатарського народу, народного депутата України Мустафи Джемілєва Микола Полозов направив до «Верховного суду» Криму апеляційну скаргу із вимогою скасувати рішення «Армянського міського суду» щодо призначення запобіжного заходу у вигляді взяття під варту Мустафи Джемілєва.
15:02
Окупанти дозволять учням у Криму повернутися до навчання без дотримання карантинних вимог
«Влада» окупованого Криму ухвалила рішення про те, що з 1 вересня школярі і студенти зможуть повернутися до навчання у школах, коледжах та університетах у звичному форматі.
14:27
Окупанти у Криму залишили у силі рішення «суду» про оголошення Едема Бекірова у розшук
У понеділок, 13 липня, «Верховний суд» Криму відхилив апеляцію захисту на постанову «Центрального райсуду» Сімферополя щодо оголошення у розшук кримськотатарського екс-політв'язня Едема Бекірова.
13:58
Кулеба про відкриття європейських кордонів для українців: Шансів поки немає
Європейський союз 14 липня перегляне так званий «зелений перелік» країн, громадянам яких дозволено вільний в'їзд до країн ЄС. На сьогодні немає шансів, що найближчим часом Україна потрапить до цього списку.
13:25
«Справа» Мемедемінова: суд щодо умовно-дострокового звільнення відбудеться у РФ 29 липня
29 липня 2020 року Багаєвський районний суд Ростовської області розгляне клопотання захисту про умовно-дострокове звільнення кримськотатарського політв’язня Нарімана Мемедемінова, якого у РФ засудили до 2 років і 6 місяців ув'язнення за сфабрикованими звинуваченнями у «публічних закликах до терористичної діяльності».