Боевики «Л/ДНР» освободили четырех пленных украинцев

28 июня 2019 15:22
1000

Боевики «ДНР» и «ЛНР» освободили четырех украинцев, которые находились в плену на оккупированных территориях Луганской и Донецкой областей.

27 июня они прибыли самолетом из Ростова-на-Дону в Минск, где присутствовали на брифинге главы политсовета партии «Оппозиционная платформа – За жизнь» Виктора Медведчука, который транслировал телеканал «112 Украина». 

«Мне передали документы на их освобождение и их украинские паспорта, по которым они вылетят сегодня в Киев из Минска. Это произойдет в ближайшее время», — сказал на брифинге Медведчук, заявив, что он является посредником со стороны родственников освобожденных украинцев.

Свободу получили военнослужащие ВСУ Дмитрий Великий, Яков Веремейчик и Максим Горяинов, а также Эдуард Михеев, которого в ОРЛО обвинили в «государственной измене».

По словам Медведчука, переговоры об освобождении этих четырех лиц велись с апреля. Он назвал случившееся «актом гуманизма» со стороны тех, кто удерживал украинцев. 

Напомним, во время прямых переговоров Медведчука с боевиками Донбасса, которые состоялись в четверг в Минске, была достигнута договоренность об освобождении четверых украинских военнопленных.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

14 августа
14:43
важно У Білорусі оголосили офіційні результати виборів
Центральна виборча комісія Білорусі оголосила офіційні результати виборів президента. Лукашенко набрав більше 80% голосів, Тихановська — 10%.
14:05
Україна розширила перелік осіб, від яких не вимагають самоізоляцію при в'їзді
14 серпня Кабмін розширив перелік осіб, яким не треба проходити самоізоляцію при в'їзді на територію України.
13:35
Тихановська закликала мерів білоруських міст очолити мирні протести 15 і 16 серпня
Опозиційна кандидатка у президенти Білорусі Світлана Тихановська, яка під тиском влади була змушена покинути територію країни, записала чергове відеозвернення, в якому закликала усіх мерів білоруських міст очолити мирні протести 15 і 16 серпня.
12:49
Зеленський знову закликав Білорусь утриматися від насильства
Україна закликає владу Білорусі утриматися від силового придушення акцій протестів у країні та знайти «мирний вихід із ситуації».
12:10
У Севастополі — 7 нових випадків COVID-19
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 7 нових випадків коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 2072 осіб (1664 — у Криму, 408 — у Севастополі).
11:45
«Поклик сумління»: у Білорусі масово звільняються журналісти державних ЗМІ
У Білорусі через насильство щодо протестувальників з боку влади і силовиків звільняються журналісти та ведучі провідних державних ЗМІ.
10:57
У Білорусі звільнили двох українських волонтерів
У Мінську відпустили затриманих під час акцій протесту волонтерів благодійної організації «Восток SOS» Костянтина Рєуцького та Євгена Васильєва.