МИД Великобритании отказал RT в аккредитации на конференцию по свободе прессы

05 июля 2019 19:57
608

Российской телекомпании RT, финансируемой правительством России, отказали в аккредитации на конференцию по свободе прессы, которую проводит МИД Великобритании.

Об этом сообщила главный редактор телеканала Маргарита Симоньян в Twitter.

«Нам отказали в аккредитации на «глобальную конференцию по свободе прессы», которую проводит британский МИД», — написала Симоньян.

В Telegram RT сообщается:

«По телефону нам сказали: Sorry, we are full (Простите, мест нет). На глобальном форуме свободы прессы прессе места нет. Так и живем. Свобода прессы — она не для всех», — говорится в сообщении.

Напомним, в прошлом году британский медиарегулятор Ofcom признал телеканал RT виновным в нарушении правил вещания за игнорирование принципа беспристрастности в его программах. В частности, правила были нарушены в программе, посвященной освещению дела отравления Сергея и Юлии Скрипаль.

Кроме того, весной 2018 года журналиста RT France по поручению администрации президента не пустили в Елисейский дворец.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

05 августа
16:49
Меджліс висловив співчуття родинам жертв вибуху в Бейруті
У представницькому органі кримськотатарського народу висловили співчуття родинам жертв та постраждалих унаслідок вибуху в Бейруті.
16:05
Чубаров записав відеозвернення до призначеного окупантами у його «справі» адвоката
Голова Меджлісу кримськотатарського народу записав відеозвернення до адвоката Олександра Осокіна, якого окупанти у Криму призначили, аби той представляв інтереси Рефата Чубарова на «суді».
15:23
Вибух у Бейруті: кількість жертв зростає
Ліванська влада заявляє, що за останніми даними, кількість жертв вибуху у Бейруті досягла позначки у 100 осіб, понад 4 тисяч — зазнали поранень.
14:25
У Севастополі помер 78-річний чоловік з COVID-19
В окупованому Севастополі помер ще один пацієнт з підтвердженим COVID-19. За останню добу у місті не виявили жодного нового випадку коронавірусної інфекції.
13:36
важно У Криму помер 95-річний Ільяс Джалілов
У Криму 5 серпня стало відомо про смерть 95-річного кримськотатарського активіста Ільяса Джалілова.
12:55
Причиною вибуху в Бейруті стала селітра з судна, що належить росіянину — ЗМІ
Аміачну селітру (нітрат амонію), яка вибухнула 4 серпня під час зварювальних робіт в Бейруті, у 2014 році конфіскували з судна під назвою Rhosus, яке належить російському підприємцю, уродженцю Хабаровська Ігорю Гречушкіну.
12:25
Окупанти знищують українську православну громаду в Криму — представництво президента в АРК
Постійне представництво президента України в АР Крим засудило відмову Верховного суду РФ переглянути рішення окупаційних «судів» Криму щодо виселення української православної громади з головного храму ПЦУ у Сімферополі.