Сейчас в эфире
22:50
Gonul eseri / Культурний проект

Партия Зеленского исключила из списка 7 кандидатов

07 июля 2019 14:04
779

Из списка партии «Слуга народа» исключили семь кандидатов. Двое из них написали заявления по собственному желанию, а снованием для исключения остальных стала предоставленная гражданами через партийный сайт информация.

Об этом сообщает «Украинская правда», ссылаясь на пресс-службу партии.

«Сегодня делегаты съезда партии «Слуга народа» проголосовали за исключение из избирательного списка в общегосударственном округе семи человек, двое из которых обратились к председателю партии с заявлением об исключении из списка по собственному желанию», — сказано в сообщении.

В частности, были исключены:
• Коробкова Елена Анатольевна (№ 31) — по собственному желанию; 
• Боярчук Роман Михайлович (№ 71);
• Кавун Ольга Александровна (№ 78), 
• Соколов Михаил Юрьевич (№ 99); 
• Баланюк Юрий Викторович (№ 164) — по собственному желанию; 
• Рагимова Анастасия Борисовна (№ 170).
• Витикач Виталий Викторович (№ 177). 

8 июля юристы партии обратятся в ЦИК для отмены регистрации этих кандидатов.

«Основаниями для исключения из списка стали результаты постпраймериз, предоставленная гражданами через партийный сайт информация», — добавили в «Слуге народа».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

17:05
Політв'язня Алієва утримують у підвалі СІЗО за відмову брати участь у голосуванні за зміни до Конституції РФ
Кримськотатарського політв'язня, фігуранта «справи про так званий тероризм» (ялтинська група) Мусліма Алієва утримують у задушливому підвальному приміщенні СІЗО у російському місті Таганрог через те, що він відмовився брати участь у голосуванні за зміни до Конституції РФ.
16:33
Суд в РФ заборонив політв’язню Муедінову говорити на засіданні кримськотатарською
На суді у російському місті Сочі заборонили кримськотатарському політв’язню, фігуранту «справи про так званий тероризм» (друга сімферопольська група) Яшару Муедінову говворити на засіданні рідною кримськотатарською мовою.
15:59
Російському актору на 3 роки заборонили в’їзд до України
Російському актору, який раніше незаконно відвідував окупований Крим, заборонили в'їзд до України на три роки.
15:28
«Orman tyrkysy»: Ахтем Сеїтаблаєв поставить кримськотатарську виставу за твором Лесі Українки
Український режисер кримськотатарського походження Ахтем Сеїтаблаєв повідомив, що найближчим часом в Україні почнеться робота над виставою «Orman tyrkysy» («Лісова пісня») за однойменним твором Лесі Українки.
14:34
3-річна дитина заразилася коронавірусом у Севастополі
В окупованому Севастополі за останню добу виявили один новий випадок коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 1171 особи (889 — у Криму, 282 — у Севастополі).
13:59
В Україну не пропустили 4 росіян за незаконні відвідини Криму
13 липня співробітники Херсонського загону Державної прикордонної служби України не пропустили на територію країни чотирьох громадян Росії, які раніше незаконно відвідували окупований Крим. Росіянам заборонили в’їзд в Україну на три роки.
13:39
Правозахисники просять МЗС відреагували на заборону РФ кримчанам перетинати адмінмежу більше одного разу
Громадська ініціатива «КримSOS» просить міністра закордонних справ України Дмитра Кулебу відреагувати на незаконне обмеження Росією права мешканців окупованого півострова на вільний перетин тимчасової адміністративної межі з Кримом.