Сейчас в эфире
08:05
Köydeşler körüşüvi

Возвращение РФ в ПАСЕ: Великобритания присоединилась к демаршу

08 июля 2019 07:25
911

Делегация Великобритании в Парламентской ассамблеи Совета Европы присоединилась к другим странам, которые ранее заявили о демарше в связи с решением о возвращении РФ в состав Ассамблеи.

Об этом в Facebook сообщил главы украинской делегации в ПАСЕ Владимир Арьев.

«Пополнение. К совместному заявлению с последствиями демарша в ПАСЕ делегатов семи стран, кроме представителей Швеции, присоединился глава делегации Великобритании. Работаем дальше», — заявил он.

Ранее делегация Швеции в Парламентской ассамблее Совета Европы (ПАСЕ) присоединилась к заявлению семи стран о совместных действиях в знак протеста против безусловного возвращения РФ в ПАСЕ.

Напомним, в конце июня ПАСЕ приняла решение о подтверждении полномочий делегации Российской Федерации без ограничений, несмотря на нарушения принципов СЕ. После этого делегации Украины, Эстонии, Грузии, Латвии, Литвы, Польши и Словакии покинули заседание ПАСЕ в знак протеста против возврата делегации России.

Как известно, делегация РФ в ПАСЕ была лишена права голоса в апреле 2014 года после аннексии Крыма. В 2017 году в Кремле заявили, что замораживают уплату членского взноса до восстановления полномочий своей делегации.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

09 июля
16:51
ЄС вимагає від РФ припинити переслідування кримських татар
Європейський Союз засудив останні затримання кримських татар в окупованому Криму, назвавши їх незаконними.
16:21
Фільм Сенцова «Носоріг» отримає державну підтримку
Фільм «Носоріг» українського режисера, колишнього політв’язня Олега Сенцова отримає державну підтримку у розмірі 25 млн. грн.
16:09
Amazon оштрафували за роботу в окупованому Криму
Мінфін США оштрафував Amazon за порушення санкційних програм, введених Управлінням з контролю за іноземними активами (OFAC). Зокрема, американська компанія постачала товари в окупований Крим, а також в Сирію та Іран.
15:29
важно Росія оголосила колишнього ведучого ATR Бабченка «терористом» і «екстремістом»
Росія включила відомого журналіста Аркадія Бабченка до переліку «терористів» і «екстремістів».
15:19
«Суд» у Криму арештував ще двох кримських татар на два місяці
9 липня «Київський районний суд» Сімферополя арештував ще двох кримських татар, затриманих під час чергової масової облави у Криму, яку ФСБ влаштувала вранці 7 липня.
13:59
Колаборант Кангієв: Чому за 6 років до мене не прийшли з обшуком? Може тому, що в мене немає бороди?
«Очільник» окупаційного «Державного комітету у справах національностей» Криму Альберт Кангієв вийшов до невдоволених кримських татар, які зібралися під будівлею «Радміну» через останню облаву ФСБ. Він, заявивши, що «ми всі зліплені з одного тіста», закликав присутніх до діалогу.
12:58
У Севастополі — три нових випадки СOVID-19
В окупованому Севастополі за останню добу виявили три нових випадки коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 1072 осіб (815 — у Криму, 257 — у Севастополі).