Вакарчука избрали главой партии «Голос»

24 июля 2019 19:14
375

Председателем партии «Голос», которая по результатам выборов проходит в Верховную Раду, избран Святослав Вакарчук.

Как сообщает пресс-служба партии, такое решение было принято на съезде партии 24 июля в Киеве.

Отмечается, что Юлия Клименко, которая ранее возглавляла «Голос», теперь сосредоточится на работе над экономической повесткой.

«Теперь, после завершения избирательной кампании, я могу сосредоточиться на развитии партии «Голос». Я очень благодарен Юлии за ее работу по реорганизации партии, формирование избирательного штаба и руководства избирательной кампанией, благодаря которой «Голос» за два месяца с нуля стала парламентской партией», — заявил на съезде председатель политической силы Святослав Вакарчук.

В партии также заявили, что продолжат развивать свою региональную структуру и мобилизовать своих сторонников, а также начинают готовиться к местным выборам.

Ранее сообщалось, что Центральная избирательная комиссия посчитала 99,39% протоколов, по итогам которых партия «Голос» заняла пятое место на выборах с 5,83% голосов, преодолев 5-процентный барьер для прохождения в парламент.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10 июля
17:00
Сьогодні — день народження політв’язня Ельдара Кантемірова
10 липня фігуранту «справи про так званий тероризм» (алуштинська група) Ельдару Кантемірову виповнюється 40 років.
16:26
COVID-19 в Україні: остання доба стала рекордною за одужанням від коронавірусу
Станом на ранок 10 липня лабораторно підтверджено 52 043 випадки COVID-19, з них 24 800 одужали, 1345 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 819 випадків. Зазначимо, що остання доба стала рекордною за одужанням. Так, станом на ранок 10 липня в Україні 1016 пацієнтів одужали від коронавірусу.
16:11
У Севастополі на COVID-19 захворіла ще одна людина
В окупованому Севастополі за останню добу виявили один новий випадок коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупаційної влади, досягла 1089 осіб (831 — у Криму, 258 — у Севастополі).
14:59
Очільник Мінреінтеграції заявив про необхідність перегляду Мінських угод
Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що Мінські угоди багато в чому вже не актуальні, тому їх варто переглянути.
14:42
«Суд» у Криму розгляне апеляцію на оголошення у розшук Едема Бекірова
У понеділок, 13 липня, «Верховний суд» Криму розгляне апеляцію захисту на постанову «Центрального райсуду» Сімферополя щодо оголошення у розшук екс-політв'язня Едема Бекірова.
14:24
У Чорному морі кораблі НАТО готуються до навчань
Середземноморська військово-морська група НАТО взяла курс на північно-західну акваторію Чорного моря, де невдовзі відбудуться багатонаціональні навчання Sea Breeze.
13:50
Плануємо відновити повноцінне пасажирське сполучення у серпні — «Укрзалізниця»
У разі покращення епідемічної ситуації «Укрзалізниця» планує в серпні повноцінно відновити залізничне сполучення.