Сейчас в эфире
08:50
Yırla sazım / Співай, мій сазе

Финляндия ужесточила правила выдачи виз россиянам

01 августа 2019 12:12
294

Начиная с осени россиянам нужно будет предоставлять справку о доходах и маршрут путешествия при запросе финской визы.

Об этом сообщает Yle.

«Уже через месяц при подаче на финскую визу россиянам придется предоставлять справку о доходах и маршрут своего путешествия по Финляндии», — говорится в сообщении.

Российским туристам необходимо будет в обязательном порядке предоставлять следующие данные: подтверждение наличия средств к существованию, например, трудовой договор, актуальная банковская выписка за последние шесть месяцев, а также свидетельство о владении недвижимостью в России.

Эти изменения коснутся заявлений, которые подают в визовый отдел консульства или визовые центры, расположенные по всей России.

При необходимости Финляндия и ранее запрашивала эти данные у россиян, планировавших въезд в Финляндию, однако с осени предоставлять эту информацию будет необходимо всегда.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

02 июня
17:45
«Справа про так званий тероризм»: на суді в РФ допитали представника Центру «Е»
Свідок обвинувачення, співробітник кримського Центру «Е» (Центр з протидії екстремізму) на суді в Росії розказав, що до свого ув’язнення кримськотатарські політв’язні у Бахчисараї нібито чинили опір окупаційним силовикам та проявляли агресію. Під опором він мав на увазі викрики гасел: «Аллаху Акбар» і «Такбір».
16:58
Аксьонов у Криму отримає медаль «за внесок у розвиток відносин РФ і України»
«Голова» окупаційного Криму Сергій Аксьонов отримає медаль «за внесок у розвиток відносин РФ і України», яку заснувала так звана «українська громада Криму».
16:14
Обшук у Криму: поліція АРК порушила кримінальне провадження
Слідчі поліції Автономної Республіки Крим порушили кримінальне провадження за фактом незаконного обшуку, який окупанти 2 червня провели у будинку 65-річної кримської татарки Шейде Асанової в Криму.
15:29
Кулеба розказав про намір створення міжнародної платформи з деокупації Криму
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив зі своїм німецьким колегою Гайко Маасом створення міжнародної платформи з деокупації Криму.
14:29
Чотирьох кримськотатарських політв’язнів етапували з Криму до РФ
Фігурантів «справи про так званий тероризм» (алуштинська група) незаконно етапували з окупованого Криму до Росії.
13:55
За добу в Україні коронавірус виявили у 328 осіб
За минулу добу в Україні виявлено 328 нових випадків COVID-19. Загальна кількість інфікованих в країні досягла 24 тис. 340.
13:20
Окупанти в Криму повідомляють про 8 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за останню добу підтвердили вісім нових випадків захворювання коронавірусом. Загальна кількість хворих в Криму, за офіційними даними «влади» півострова, досягла 560 осіб (392 — у Криму, 168 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.