В Чехии выдвинули обвинение еще одному боевику, воевавшему за «ДНР»

07 августа 2019 10:20
412

Национальный центр по борьбе с организованной преступностью Чехии начал уголовное преследование против чеха Лукаш Н. за участие в незаконных вооруженных формированиях на стороне российских оккупантов на Донбассе.

Об этом сообщил посол Украины в Чехии Евгений Перебийнис в Facebook, ссылаясь на материал местного издания Denik N.

«Журналист не раскрывает настоящего имени обвиняемого, называя его Лукаш Н. Газета цитирует представителя Генеральной прокуратуры Чехии М. Белого: «Национальный центр по борьбе с организованной преступностью начал уголовное преследование одного гражданина по обвинению в преступлении террористического акта в связи с конфликтом на востоке Украины. Речь идет о мужчине из Карловарского края, подозреваемого в участии в боевых действиях против официальной украинской армии». Отмечается, что против упомянутого лица собрано достаточное количество доказательств для того, чтобы было предъявлено обвинение», — написал Перебийнис.

Посол Украины добавил, что по данным местных СМИ, правоохранители Чехии расследуют еще около 15 подобных дел.

Напомним, 17 мая чешский военнослужащий Эрик Ешту был признан виновным в совершении попытки террористического акта за участие в незаконных вооруженных формированиях на стороне российских оккупантов на Донбассе. Суд в Чехии приговорил его к трем годам условно с отсрочкой на четыре года и отменил его воинское звание.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

13 июля
16:57
У РФ з’явився «військовий» майданчик для дітей
В одному з російських міст з’явився дитячий «військовий» майданчик, де каруселі виконані у вигляді бойових «Градів» та військових гелікоптерів.
16:37
Окупанти почали прокладати трубопровід між двома водосховищами у Криму
Російські військовослужбовці, які прибули в окупований Крим спеціально задля об’єднання двох водосховищ, проклали понад 50 кілометрів трубопроводу між Тайганським та Сімферопольським водосховищами.
15:59
«Справа» Джемілєва: Полозов оскаржуватиме рішення кримського «суду» щодо арешту
Захисник лідера кримськотатарського народу, народного депутата України Мустафи Джемілєва Микола Полозов направив до «Верховного суду» Криму апеляційну скаргу із вимогою скасувати рішення «Армянського міського суду» щодо призначення запобіжного заходу у вигляді взяття під варту Мустафи Джемілєва.
15:02
Окупанти дозволять учням у Криму повернутися до навчання без дотримання карантинних вимог
«Влада» окупованого Криму ухвалила рішення про те, що з 1 вересня школярі і студенти зможуть повернутися до навчання у школах, коледжах та університетах у звичному форматі.
14:27
Окупанти у Криму залишили у силі рішення «суду» про оголошення Едема Бекірова у розшук
У понеділок, 13 липня, «Верховний суд» Криму відхилив апеляцію захисту на постанову «Центрального райсуду» Сімферополя щодо оголошення у розшук кримськотатарського екс-політв'язня Едема Бекірова.
13:58
Кулеба про відкриття європейських кордонів для українців: Шансів поки немає
Європейський союз 14 липня перегляне так званий «зелений перелік» країн, громадянам яких дозволено вільний в'їзд до країн ЄС. На сьогодні немає шансів, що найближчим часом Україна потрапить до цього списку.
13:25
«Справа» Мемедемінова: суд щодо умовно-дострокового звільнення відбудеться у РФ 29 липня
29 липня 2020 року Багаєвський районний суд Ростовської області розгляне клопотання захисту про умовно-дострокове звільнення кримськотатарського політв’язня Нарімана Мемедемінова, якого у РФ засудили до 2 років і 6 місяців ув'язнення за сфабрикованими звинуваченнями у «публічних закликах до терористичної діяльності».