Суд разрешил допросить Порошенко с применением детектора лжи

13 августа 2019 18:22
521

Суд дал разрешение на допрос в Государственном бюро расследований пятого президента Украины Петра Порошенко с применением полиграфа.

 

Об этом сообщили в пресс-службе ГБР, передает «Украинская правда».

«Было решение суда. Есть санкция на прохождение Петром Порошенко полиграфа, но здесь важно, что прохождение полиграфа может быть только при его согласии», — заявили в пресс-службе ГБР.

Напомним, 12 августа лидер партии «Европейская солидарность» Петр Порошенко во второй раз пришел на допрос в Государственное бюро расследований. Директор ГБР Роман Труба заявил, что допрос Порошенко касался уклонения от налогов при покупке-продаже телеканала «Прямой», а также добавил, что следующий допрос может пройти с полиграфом. Порошенко ответил, что не доверяет ГБР, поэтому готов пройти полиграф, но в эфире телеканала «Прямой».

В первый раз Порошенко вызвали на допрос на 17 июля. Соответствующая повестка была обнародована 11 июля.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

09 июля
16:51
ЄС вимагає від РФ припинити переслідування кримських татар
Європейський Союз засудив останні затримання кримських татар в окупованому Криму, назвавши їх незаконними.
16:21
Фільм Сенцова «Носоріг» отримає державну підтримку
Фільм «Носоріг» українського режисера, колишнього політв’язня Олега Сенцова отримає державну підтримку у розмірі 25 млн. грн.
16:09
Amazon оштрафували за роботу в окупованому Криму
Мінфін США оштрафував Amazon за порушення санкційних програм, введених Управлінням з контролю за іноземними активами (OFAC). Зокрема, американська компанія постачала товари в окупований Крим, а також в Сирію та Іран.
15:29
важно Росія оголосила колишнього ведучого ATR Бабченка «терористом» і «екстремістом»
Росія включила відомого журналіста Аркадія Бабченка до переліку «терористів» і «екстремістів».
15:19
«Суд» у Криму арештував ще двох кримських татар на два місяці
9 липня «Київський районний суд» Сімферополя арештував ще двох кримських татар, затриманих під час чергової масової облави у Криму, яку ФСБ влаштувала вранці 7 липня.
13:59
Колаборант Кангієв: Чому за 6 років до мене не прийшли з обшуком? Може тому, що в мене немає бороди?
«Очільник» окупаційного «Державного комітету у справах національностей» Криму Альберт Кангієв вийшов до невдоволених кримських татар, які зібралися під будівлею «Радміну» через останню облаву ФСБ. Він, заявивши, що «ми всі зліплені з одного тіста», закликав присутніх до діалогу.
12:58
У Севастополі — три нових випадки СOVID-19
В окупованому Севастополі за останню добу виявили три нових випадки коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 1072 осіб (815 — у Криму, 257 — у Севастополі).