Сейчас в эфире
21:30
Canlı studio / Музичний проект

В РФ не пустили сенатора США, который поддерживает Украину

27 августа 2019 14:52
370

Американскому сенатору Рону Джонсону правительство Российской Федерации отказало в выдаче визы для въезда в составе делегации конгресса.

Об этом сообщает официальный сайт политика.

В свою очередь в Департаменте информации и печати МИД РФ заявили, что Джонсон не обращался за визой в Россию, поскольку его имя есть в российском «стоп-листе», о чем американский политик якобы знал и раньше.

Джонсон является председателем Подкомитета по вопросам внешних связей Сената по вопросам Европы и регионального сотрудничества в области безопасности. Во время визита он планировал встретиться с российскими чиновниками, американскими бизнесменами, представителями общественных организаций и другими.

Сенатор инициировал и поддерживал ряд законодательных актов, основная цель которых была — привлечь Россию к ответственности за агрессию в Украине. В частности, он курировал резолюции Сената, которые призвали к более жесткому реагированию на агрессию РФ в Керченском проливе в ноябре 2018-о, а также санкций, повязанных с «Северным потоком-2».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

16:57
У РФ з’явився «військовий» майданчик для дітей
В одному з російських міст з’явився дитячий «військовий» майданчик, де каруселі виконані у вигляді бойових «Градів» та військових гелікоптерів.
16:37
Окупанти почали прокладати трубопровід між двома водосховищами у Криму
Російські військовослужбовці, які прибули в окупований Крим спеціально задля об’єднання двох водосховищ, проклали понад 50 кілометрів трубопроводу між Тайганським та Сімферопольським водосховищами.
15:59
«Справа» Джемілєва: Полозов оскаржуватиме рішення кримського «суду» щодо арешту
Захисник лідера кримськотатарського народу, народного депутата України Мустафи Джемілєва Микола Полозов направив до «Верховного суду» Криму апеляційну скаргу із вимогою скасувати рішення «Армянського міського суду» щодо призначення запобіжного заходу у вигляді взяття під варту Мустафи Джемілєва.
15:02
Окупанти дозволять учням у Криму повернутися до навчання без дотримання карантинних вимог
«Влада» окупованого Криму ухвалила рішення про те, що з 1 вересня школярі і студенти зможуть повернутися до навчання у школах, коледжах та університетах у звичному форматі.
14:27
Окупанти у Криму залишили у силі рішення «суду» про оголошення Едема Бекірова у розшук
У понеділок, 13 липня, «Верховний суд» Криму відхилив апеляцію захисту на постанову «Центрального райсуду» Сімферополя щодо оголошення у розшук кримськотатарського екс-політв'язня Едема Бекірова.
13:58
Кулеба про відкриття європейських кордонів для українців: Шансів поки немає
Європейський союз 14 липня перегляне так званий «зелений перелік» країн, громадянам яких дозволено вільний в'їзд до країн ЄС. На сьогодні немає шансів, що найближчим часом Україна потрапить до цього списку.
13:25
«Справа» Мемедемінова: суд щодо умовно-дострокового звільнення відбудеться у РФ 29 липня
29 липня 2020 року Багаєвський районний суд Ростовської області розгляне клопотання захисту про умовно-дострокове звільнення кримськотатарського політв’язня Нарімана Мемедемінова, якого у РФ засудили до 2 років і 6 місяців ув'язнення за сфабрикованими звинуваченнями у «публічних закликах до терористичної діяльності».