Умеров — Зеленскому: Нам бы хотелось, чтобы вы внесли три законопроекта о крымских татарах

04 сентября 2019 20:56
1508

Заместитель председателя Меджлиса крымскотатарского народа Ильми Умеров рассказал, что от новой украинской власти он ждет рассмотрения трех важных для Крыма законопроектов.

Об этом Умеров сообщил в эфире телеканала ATR.

«От вас господин Зеленский нам хотелось бы, чтобы вы внесли три законопроекта в повестку дня Верховной Рады. О коренных [народах], о статусе крымскотатарского народа и изменения в Конституцию. Они подготовлены с нашим участием, но специалистами, которые специализируются именно в этих вопросах», — заявил Умеров.

Напомним, президент Украины Владимир Зеленский пообещал изучить законопроект о создании крымскотатарской национально-территориальной автономии и, скорее всего, он его поддержит. Об этом сказал лидер крымских татар Мустафа Джемилев в эфире программы «Bugün» на телеканале ATR. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

01 июня
17:41
Екс-«віце-прем'єру» Криму Нахлупіну висунули звинувачення в отриманні 16 млн руб. хабарів
Слідчий комітет РФ висунув звинувачення колишньому «віце-прем'єру» Криму Віталію Нахлупіну. Йому інкримінують отримання от бізнесменів хабарів на загальну суму понад 16 млн рублів.
16:55
Зеленський у День захисту дітей завітав у реабілітаційний центр на Київщині
У міжнародний День захисту дітей президент України Володимир Зеленський завітав до вихованців Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дитини «Отчий дім» у селі Святопетрівське.
16:30
Кориневич в ОБСЄ нагадав про переслідування кримських татар в Криму
Постійний представник президента України в АРК Антон Кориневич на онлайн-зустрічі Форуму безпекового співробітництва ОБСЄ нагадав про викрадення, насильницькі зникнення, тортури та політично мотивовані переслідування кримських татар та українців в окупованому Криму.
15:56
Аеропорт «Київ» із 15 червня відновлює частину рейсів
Міжнародний аеропорт «Київ» із 15 червня відновлює частину рейсів в декількох напрямках, зокрема, міжнародних.
15:28
В Севастополі ще чотири мешканці захворіли на COVID-19
В окупованому Севастополі за останню добу підтвердили чотири нових випадки захворювання коронавірусом. Загальна кількість хворих в Криму, за офіційними даними «влади» півострова, досягла 552 осіб (387 — у Криму, 165 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
14:58
Україна в ОБСЄ розповіла, як Росія порушує безпеку Азово-Чорноморського регіону
На онлайн-зустрічі Форуму безпекового співробітництва ОБСЄ постійний представник президента України в АРК Антон Кориневич розказав про те, що незаконні дії окупаційної «влади» в Криму з 2014 року призвели до триваючого погіршення безпекової ситуації в Азово-Чорноморському регіоні.
14:30
Новий спалах коронавірусу у Києві: жіночий монастир закрили на карантин
У Свято-Вознесенському Флорівському монастирі в Києві зафіксували новий спалах коронавірусу, госпіталізовані 8 черниць.