Освобожденный моряк Эйдер: Хочу остаться на службе

09 сентября 2019 19:46
941

Освобожденный из плена 19-летний моряк Андрей Эйдер сообщил, что хотел бы остаться на службе, однако сначала нужно завершить лечение.

Об этом он сообщил в эфире телеканала ATR.

«Я не знаю пока, что с лечением будет, надо сначала с лечением разобраться. Я действительно хочу остаться на службе, но сначала хочу вылечиться», — сообщил он.

По словам Эйдера, самое главное, что помогало ему выдержать в заключении, это понимание того, что дома ждут.

«Это было действительно очень трудно, но я понимал, что меня дома ждут, поэтому я держался. Также я хочу поблагодарить за поддержку всех людей, которые нас поддерживали на протяжении этого времени», — заявил Эйдер.

Моряк также отметил, что сейчас он много общается с родными и проходит лечение.

Напомним, украинские моряки проходят обследование в Национальном военно-медицинском клиническом центре «Главный военный клинический госпиталь». Им назначили поэтапное лечение.

7 сентября в киевском аэропорту «Борисполь» приземлился самолет с 24 военнопленными моряками и 11 политзаключенными, которые были освобождены в рамках взаимного процесса освобождения граждан между Украиной и Россией.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11 августа
23:23
ЄС попереджає про можливість санкцій проти Білорусі
Європейський союз вивчає можливість введення санкцій відносно відповідальних за насильство на акціях у Билорусі.
15:52
Україна не визнає російські документи, видані у Криму, навіть після деокупації — прокурор АРК
Прокурор АР Крим Ігор Поночовний стверджує, що навіть після деокупації Криму Україна не визнає документів, виданих російською владою на анексованому півострові.
15:22
Кольченко отримав 40 годин виправних робіт за акцію на підтримку білорусів
Екс-політв’язню з окупованого Криму Олександру Кольченку, якого напередодні затримали під час акції на підтримку білорусів у Києві, присудили 40 годин виправних робіт.
14:55
Тихановська у новому відеозверненні закликала білорусів не виходити на протести
Опозиційний кандидат в президенти Білорусі Світлана Тихановська, яка покинула територію країни через тиск з боку влади, записала друге відео, на якому закликала білорусів «не виходити на площі» з протестами, щоб «уникнути насильства».
14:15
У Білорусі тисячі людей страйкують на підприємствах
11 січня у Білорусі робітники кількох заводів приєдналися до масштабного страйку, оголошеного через фальсифікації на президентських виборах.
13:43
Ще 5 осіб захворіли на COVID-19 у Севастополі
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 5 нових випадків коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 1948 осіб (1557 — у Криму, 391 — у Севастополі).
12:53
Генсек ООН закликав владу Білорусі «проявляти стриманість»
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш закликав владу Білорусі поважати право громадян на мирний протест і поводитися «максимально стримано».