Россия считает своих граждан «расходным материалом» — Снегирев

09 сентября 2019 20:28
552

Россия никогда не ценила жизни собственных граждан.

Таким мнением в эфире телеканала ATR поделился сопредседатель общественной инициативы «Права справа» Дмитрий Снегирева. 

«Для России это расходный материал, давайте говорить откровенно. Россия никогда не ценила жизнь своих граждан. Это, знаете, искусственный миф — «Россия своих не бросает». Мы уже видели, как они бросали российских спецназовцев, никто ими не занимался, и, собственно, граждан РФ, отбывающих наказание в тюрьмах Украины по обвинению в участии в незаконных вооруженных формированиях на востоке Украины. России, извините за такое слово, «по цымбалах» судьба своих граждан, в отличие от Украины. Поэтому не было Путина, никого не было», — заявил Снегирев.

Напомним, 7 сентября состоялось взаимное освобождение граждан Украины и РФ. В Украину в рамках освобождения прибыли 35 украинцев — 24 военнопленных моряка и 11 политзаключенных. В аэропорту освобожденных встречали родственники и президент Украины Владимир Зеленский.

35 освобожденных россиян в Москве встречали российские пропагандисты с телекамерами Дмитрий Киселев и Ольга Скабеева. Пресс-секретарь президента РФ Владимира Путина заявил, что это не прерогатива президента — встречать удерживаемых другой страной лиц в аэропорту.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11 августа
23:23
ЄС попереджає про можливість санкцій проти Білорусі
Європейський союз вивчає можливість введення санкцій відносно відповідальних за насильство на акціях у Билорусі.
15:52
Україна не визнає російські документи, видані у Криму, навіть після деокупації — прокурор АРК
Прокурор АР Крим Ігор Поночовний стверджує, що навіть після деокупації Криму Україна не визнає документів, виданих російською владою на анексованому півострові.
15:22
Кольченко отримав 40 годин виправних робіт за акцію на підтримку білорусів
Екс-політв’язню з окупованого Криму Олександру Кольченку, якого напередодні затримали під час акції на підтримку білорусів у Києві, присудили 40 годин виправних робіт.
14:55
Тихановська у новому відеозверненні закликала білорусів не виходити на протести
Опозиційний кандидат в президенти Білорусі Світлана Тихановська, яка покинула територію країни через тиск з боку влади, записала друге відео, на якому закликала білорусів «не виходити на площі» з протестами, щоб «уникнути насильства».
14:15
У Білорусі тисячі людей страйкують на підприємствах
11 січня у Білорусі робітники кількох заводів приєдналися до масштабного страйку, оголошеного через фальсифікації на президентських виборах.
13:43
Ще 5 осіб захворіли на COVID-19 у Севастополі
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 5 нових випадків коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 1948 осіб (1557 — у Криму, 391 — у Севастополі).
12:53
Генсек ООН закликав владу Білорусі «проявляти стриманість»
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш закликав владу Білорусі поважати право громадян на мирний протест і поводитися «максимально стримано».