Следующих пленных РФ может освободить в обмен на поставки воды в Крым — Громенко

13 сентября 2019 18:37
870

По мнению кандидата исторических наук Сергея Громенко, чтобы освободить всех украинских политзаключенных, Украина должна набрать соответствующее количество российских наемников или агентов. В противном случае Россия может захотеть освободить украинцев в обмен, например, на восстановление поставки воды в Крым.

Об этом Громенко сказал в эфире программы «Bugün» на ATR. 

«Мы можем сколько угодно дискутировать о цене предыдущего обмена; о том, какие там были условия, не прогадала ли Украина. <...> Тем не менее, когда поднимется вопрос отдавать что-то другое в обмен на людей, украинское общество это не будет воспринимать единодушно. Если поднимется вопрос о 80 политических и религиозно-политических узников Кремля в обмен, скажем, на поставки воды в Крыму, это будет растяжка, прямого выхода из которой нет. Потому что нельзя однозначно взвесить на весах, стоят ли человеческие жизни воды и сколько именно жизней стоят воды», — сказал он. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10 июля
17:00
Сьогодні — день народження політв’язня Ельдара Кантемірова
10 липня фігуранту «справи про так званий тероризм» (алуштинська група) Ельдару Кантемірову виповнюється 40 років.
16:26
COVID-19 в Україні: остання доба стала рекордною за одужанням від коронавірусу
Станом на ранок 10 липня лабораторно підтверджено 52 043 випадки COVID-19, з них 24 800 одужали, 1345 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 819 випадків. Зазначимо, що остання доба стала рекордною за одужанням. Так, станом на ранок 10 липня в Україні 1016 пацієнтів одужали від коронавірусу.
16:11
У Севастополі на COVID-19 захворіла ще одна людина
В окупованому Севастополі за останню добу виявили один новий випадок коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупаційної влади, досягла 1089 осіб (831 — у Криму, 258 — у Севастополі).
14:59
Очільник Мінреінтеграції заявив про необхідність перегляду Мінських угод
Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що Мінські угоди багато в чому вже не актуальні, тому їх варто переглянути.
14:42
«Суд» у Криму розгляне апеляцію на оголошення у розшук Едема Бекірова
У понеділок, 13 липня, «Верховний суд» Криму розгляне апеляцію захисту на постанову «Центрального райсуду» Сімферополя щодо оголошення у розшук екс-політв'язня Едема Бекірова.
14:24
У Чорному морі кораблі НАТО готуються до навчань
Середземноморська військово-морська група НАТО взяла курс на північно-західну акваторію Чорного моря, де невдовзі відбудуться багатонаціональні навчання Sea Breeze.
13:50
Плануємо відновити повноцінне пасажирське сполучення у серпні — «Укрзалізниця»
У разі покращення епідемічної ситуації «Укрзалізниця» планує в серпні повноцінно відновити залізничне сполучення.