В НАБУ отказались комментировать расследование дела о взятке Богдану

16 сентября 2019 19:28
324

В Национальном антикоррупционном бюро отказались обнародовать информацию о проведении обысков и экспертиз по делу о возможном предложении взятки в размере 20 млн долларов главе Офиса президента Андрею Богдану.

Об этом говорится в ответе НАБУ, сообщают Українські Новини.

«На данный момент правовые основания предоставлять запрашиваемую вами информацию отсутствуют», — указано в сообщении.

В Национальном антикоррупционном бюро отказались сообщать данную информацию, так как она является тайной досудебного расследования.

Ссылаясь на ст. 222 КПК, в НАБУ заявили, что данная информация может быть разглашена только с разрешения следователя или прокурора в том объеме, в каком они признают возможным.

Ранее НАБУ открыло дело по факту возможного предложения 20 млн долларов Богдану в качестве взятки.

В августе Национальное антикоррупционное бюро допросило мэра Киева Виталия Кличко в производстве о возможном предложении взятки в 20 млн долларов главе Офиса президента Андрею Богдану. На пресс-конференции 30 июля Богдан рассказал о встрече с адвокатом одного из «смотрящих» в Киевсовете, который сообщил, что «на работе с бюджетом» Киевсовета они зарабатывают около 40 млн долларов в год.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:50
Політв’язень Джеміль Гафаров перебуває в критичному стані — Денісова
Кримськотатарський політв’язень, фігурант «справи про так званий тероризм» (друга сімферопольська група) Джеміль Гафаров, який має ІІ групу інвалідності, перебуває в критичному стані. Український омбудсмен вимагає негайно звільнити важкохворого кримського татарина.
11:51
Шість років тому в Криму безвісти зник Тимур Шаймарданов
Рівно шість років тому, 26 травня 2014 року, кримськотатарський активіст, учасник ініціативи «Український народний дім» вийшов з дому в Сімферополі у своїх справах і не повернувся.
11:17
В Україні на COVID-19 захворіло понад 1,5 тис. дітей та майже 4200 медиків
В Україні з початку пандемії на COVID-19 захворіла 1 тис. 581 дитина та 4 тис. 183 медичних працівники. Загальна кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусу в Україні досягла 21 тис. 584, за минулу добу захворіли 339 осіб.
10:37
COVID-19 виявили ще у трьох мешканців Криму
В окупованому Криму загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 506 осіб (349 — у Криму, 157 — у Севастополі). Загалом на півострові померли 14 осіб, хворих на коронавірус.
25 мая
17:45
Пандемія COVID-19 у Криму знищує залишки туризму — Reuters
Окупований Крим зіткнувся з однією з найсерйозніших загроз із моменту анексії — пандемія коронавірусу може спричинити зрив і без того невтішного туристичного сезону.
17:05
Медведчуку його поїздка до Путіна виллється у кримінальне провадження
Печерський райсуд Києва зобов'язав Офіс генерального прокурора внести відомості щодо вчинення представниками «Опозиційної платформи — За життя» (ОПЗЖ), зокрема і Віктором Медведчуком, державної зради через візит до Держдуми Росії у березні.
16:06
«Суддю» з Криму судитимуть в Україні за держзраду
Прокуратура Автономної Республіки Крим направила до суду обвинувальний акт стосовно «судді» «Київського районного суду» Сімферополя, яку звинувачують у державній зраді через те, що у 2014 році вона перейшла на бік окупантів.