Сенцов дал показания о пытках ФСБ для Гаагского трибунала

18 сентября 2019 23:18
555

Освобожденный из российского плена украинский режиссер Олег Сенцов сообщил, что давал показания о пытках в плену для Гаагского трибунала.

Об этом Сенцов рассказал в интервью hromadske.ua.

«Когда я попал в «Лефортово», я дал объяснение своему адвокату по поводу этих пыток. Затем в суде выступил... Это были сотрудники ФСБ, московская группа, которая приехала специально по заданию... Я показания дал — на ФСБ, на их действия, для Гаагского трибунала, чтобы показать их действия. Зло должно быть наказано», — сообщил Сенцов.

Также он отметил, что кроме сотрудников ФСБ было несколько работников СБУ, которые переметнулись к оккупантам.

13 сентября украинский режиссер, бывший политзаключенный Олег Сенцов выступил с речью на международном форуме Ялтинской европейской стратегии YES.

Как сообщал ATR, 7 сентября состоялось взаимное освобождение граждан Украины и РФ. В Украину в рамках освобождения прибыли 35 украинцев — 24 военнопленных моряка и 11 политзаключенных. Из 35 украинцев был освобожден только один крымский татарин — Эдем Бекиров. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

03 августа
16:53
Джамала 28 серпня дасть концерт у Києві
Українська співачка кримськотатарського походження Джамала 28 серпня — наступного дня після її 37-го дня народження — дасть концерт у Ботанічному саду ім. Гришка у Києві.
15:59
Захоплення банку у Києві: поліція затримала «терориста»
Українські правоохоронці повідомляють про затримання Сухроба Карімова, який 3 серпня захопив приміщення банку в центрі Києва і погрожував вибухівкою.
15:31
Сьогодні — день народження політв’язня Ескендера Сулейманова
3 серпня фігуранту «справи про так званий тероризм» (друга сімферопольська група) Ескендеру Сулейманову виповнюється 47 років.
14:36
У Києві чоловік захопив банк, погрожує підірвати бомбу
3 серпня у центрі Києва до відділення одного з банків зайшов чоловік і заявив, що у нього в рюкзаку бомба.
13:57
Російський «куратор» Криму приїхав відпочивати на півострів
«Куратор» Криму, заступник голови уряду РФ Марат Хуснуллін, який минулого тижня приїхав на окупований півострів з робочою поїздкою, вирішив залишитися там ще на тиждень.
13:11
У Севастополі виявили два нових випадки COVID-19
В окупованому Севастополі за останню добу виявили два нових випадки коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 1659 осіб (1305 — у Криму, 354 — у Севастополі).
12:33
«Мер» Ялти заявив, що туристи, на яких напав на пляжі козак, винні самі
«Мер» окупованої Ялти заявив, що туристи, на яких на місцевому пляжі напав козак, самі винні у конфлікті, бо нібито «поводилися нахабно і грубо».