На восстановление разрушенного жилья на Донбассе планируем выделить 2 млрд грн — Горбенко

19 сентября 2019 21:35
370

До 30 сентября комитет по правам человека внесет поправки в бюджет, предусматривающие дополнительное финансирование около 2 миллиардов гривен ($79,5 млн) на восстановление разрушенного жилья на Донбассе.

Об этом в эфире программы «Нині вже» на Hromadske сказал заместитель главы комитета по правам человека, деоккупации и реинтеграции временно оккупированных территорий Руслан Горбенко.

«Мы будем общаться с министром финансов относительно источников финансирования. Мы надеемся в следующем году помочь около 12 тысячам семей», — сказал Горбенко.

Он добавил, что комитет совместно с Министерством ветеранов также ведет переговоры с губернаторами Донецкой и Луганской областей по поиску источников финансирования на восстановление разрушенного жилья.

Напомним, в ООН призвали доноров активизировать усилия по наполнению Объединенного фонда гуманитарной помощи Украине: к началу зимы необходимо найти $52 миллиона для обеспечения острых гуманитарных потребностей на Донбассе.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:08
COVID-19 виявили ще у шістьох мешканців Криму
В окупованому Криму загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 512 осіб (354 — у Криму, 158 — у Севастополі). Загалом на півострові померли 14 осіб, хворих на коронавірус.
10:34
Не бачу загрози непродовження санкцій проти РФ — голова МЗС
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що Росії не вдасться втілити свій план щодо спроби «скинути з себе» санкційний режим. Очільник МЗС певен, що санкції ЕС проти РФ, запроваджені, зокрема, через анексію Криму, влітку будуть продовжені.
10:06
В Україні ще 321 людина захворіла на COVID-19
В Україні з початку пандемії COVID-19 коронавірус виявили у 21 тис. 905 осіб, за минулу добу захворіла 321 людина.
09:39
США готуються запровадити нові санкції проти «Північного потоку-2»
Посол США у Німеччині Річард Гренелл повідомив про те, що Сполучені Штати Америки готові запровадити нові санкції через газопровід «Північний потік-2».
09:09
Кулеба про призначення Джеппар: Я цілеспрямовано шукав людину, в якої серце болить за Крим
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що призначення колишнього першого заступника міністра інформаційної політики України Еміне Джеппар на посаду першого заступника голови МЗС було його ініціативою, але цю кандидатуру погоджували на найвищому державному рівні.
08:27
Зеленський затвердив річну нацпрограму Україна-НАТО
Президент України Володимир Зеленський затвердив річну програму з реалізації політики євроатлантичної інтеграції України.
07:55
Кулеба закликав українських журналістів більше говорити про Крим
Очільник МЗС України Дмитро Кулеба закликав українських журналістів більше писати та говорити про окупований Крим.