Сейчас в эфире
16:10
Prime (повтор)

Миссия МВФ в Украине продемонстрировала поддержку инициатив Киева — Зеленский

26 сентября 2019 22:26
361

Миссия Международного валютного фонда в Украине продемонстрировала поддержку идей украинских властей.

Об этом заявил президент Украины Владимир Зеленский, сообщили в пресс-службе главы государства.

Во время встречи с бондхолдерами Зеленский заявил, что Украина намерена сотрудничать с МВФ для поддержки макроэкономики, привлечения иностранных инвестиций и проведения реформ для развития экономики.

«Мы понимаем, что благодаря сотрудничеству с Международным валютным фондом нам удастся достичь лучших результатов в верховенстве права, поддерживать макроэкономическую стабильность, привлечь прямые иностранные инвестиции и проводить реформы, которые приведут к устойчивому экономическому росту», — отметил он.ё

Напомним, миссия МВФ, которая начала работу в Украине 12 сентября, продолжает встречаться с украинскими чиновниками.

По данным агентства Bloomberg, Украина договаривается с Международным валютным фондом о новой программе расширенного финансирования EFF. Киев рассчитывает на программу объемом 5 млрд долларов.

Напомним, на пост директора-распорядителя Международного валютного фонда на пять лет избрали кандидата от Евросоюза Кристалину Георгиеву.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

16:15
У Криму знову дозволили урочисту реєстрацію шлюбів
Органи реєстрації актів цивільного стану (РАЦС) в окупованому Криму відновили проведення урочистої реєстрації шлюбів, але з певними обмеженнями. Раніше «влада» окупованого Криму заборонила проводити відповідні заходи через поширення коронавірусу на півострові.
15:47
Україна посилює патрулювання пляжів на Азовському морі — МВС
Через послаблення карантинних обмежень в Україні посилять патрулювання прибережних зон поблизу Азовського моря. Зокрема, правоохоронці контролюватимуть пляжі у Маріуполі.
14:58
Мешканець Севастополя привіз COVID-19 в Крим з Росії
У Севастополі окупанти повідомляють про один новий випадок COVID-19, чоловік привіз вірус з Санкт-Петербурга. Загальна кількість хворих в Криму, за офіційними даними «влади» півострова, досягла 576 осіб (405 — у Криму, 171 — у Севастополі).
14:21
Зеленський випив каву у кафе в Хмельницькому: каже, що готовий заплатити штраф
Володимир Зеленський під час робочого візиту у Хмельницькій області завітав на каву до однієї з місцевих кав’ярень. Після цього президент заявив про готовність заплатити штраф, якщо візит у кафе є порушенням правил карантину.
13:31
Окупанти в Криму проводять танкові навчання із ракетними стрільбами
На території окупованого Криму російська армія проводить танкові навчання із використанням ракетних систем С-400 «Тріумф» та ракетно-гарматних комплексів «Панцир».
12:59
Ольга Стефанішина стала новим віце-прем'єром з питань євроінтеграції
Новим віце-прем'єр-міністром із питань євроінтеграції стала юрист-міжнародник Ольга Стефанішина, яка замінила на цій посаді Вадима Пристайка.
12:36
Олександра Ткаченка призначили міністром культури
Верховна Рада проголосувала за призначення колишнього генерального директора «1+1», нардепа від «Слуги народу» Олександра Ткаченка на посаду міністра культури та інформаційної політики України.