Сенцов встретился с президентом Франции

01 октября 2019 14:46
433

Президент Франции Эммануэль Макрон встретился с освобожденным ранее украинским режиссером Олегом Сенцовым в кулуарах осенней сессии Парламентской ассамблеи Совета Европы в Страсбурге.

Об этом сообщает «UA: Перший».

Сообщается, что Макрон и Сенцов общались около получаса, часть встречи была в присутствии журналистов. Президент Франции спрашивал режиссера о его творческих планах. Сенцов рассказал, что продолжит писать книги.

«Творческий путь — это еще одна моя дорога, я про нее не забываю, но сейчас это отодвинулось», — сказал Сенцов, добавив, что также собирается продолжить снимать кино.

Агентство AFP сообщает о том, что Олег Сенцов поблагодарил Макрона за постоянную поддержку Франции в деле его освобождения, которую страна ему оказывала в течение всех пяти лет заключения в РФ. Также отмечается, что Сенцов и Макрон поговорили о судьбе украинцев, остающихся в российском заключении.

Ранее сообщалось, что бывшего политзаключенного Олега Сенцова пригласили принять участие в мероприятии в Парламентской ассамблее Совета Европы (ПАСЕ).

Как сообщал ATR, 7 сентября в рамках взаимного процесса освобождения граждан между Украиной и Россией в Украину вернулись 11 политзаключенных и 24 военнопленных моряка, в том числе кинорежиссер Олег Сенцов.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

17:41
Екс-«віце-прем'єру» Криму Нахлупіну висунули звинувачення в отриманні 16 млн руб. хабарів
Слідчий комітет РФ висунув звинувачення колишньому «віце-прем'єру» Криму Віталію Нахлупіну. Йому інкримінують отримання от бізнесменів хабарів на загальну суму понад 16 млн рублів.
16:55
Зеленський у День захисту дітей завітав у реабілітаційний центр на Київщині
У міжнародний День захисту дітей президент України Володимир Зеленський завітав до вихованців Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дитини «Отчий дім» у селі Святопетрівське.
16:30
Кориневич в ОБСЄ нагадав про переслідування кримських татар в Криму
Постійний представник президента України в АРК Антон Кориневич на онлайн-зустрічі Форуму безпекового співробітництва ОБСЄ нагадав про викрадення, насильницькі зникнення, тортури та політично мотивовані переслідування кримських татар та українців в окупованому Криму.
15:56
Аеропорт «Київ» із 15 червня відновлює частину рейсів
Міжнародний аеропорт «Київ» із 15 червня відновлює частину рейсів в декількох напрямках, зокрема, міжнародних.
15:28
В Севастополі ще чотири мешканці захворіли на COVID-19
В окупованому Севастополі за останню добу підтвердили чотири нових випадки захворювання коронавірусом. Загальна кількість хворих в Криму, за офіційними даними «влади» півострова, досягла 552 осіб (387 — у Криму, 165 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
14:58
Україна в ОБСЄ розповіла, як Росія порушує безпеку Азово-Чорноморського регіону
На онлайн-зустрічі Форуму безпекового співробітництва ОБСЄ постійний представник президента України в АРК Антон Кориневич розказав про те, що незаконні дії окупаційної «влади» в Криму з 2014 року призвели до триваючого погіршення безпекової ситуації в Азово-Чорноморському регіоні.
14:30
Новий спалах коронавірусу у Києві: жіночий монастир закрили на карантин
У Свято-Вознесенському Флорівському монастирі в Києві зафіксували новий спалах коронавірусу, госпіталізовані 8 черниць.